پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در کشور آماده آسفالت

مدیرکل دفتر ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی :در صورت تخصیص قیر ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در کشور آماده آسفالت است .

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، مدیرکل دفتر ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در سفر به استان خوزستان گفت: سال گذشته طبق هدف‌گذاری های انجام شده در سطح کشور احداث ۲۵۰۰ کیلومتر در دستور کار قرار گرفت که با اقدامات انجام شده بیش از هدف‌های تعیین شده و ۲۷۵۰ کیلومتر راه روستایی در کشور احداث شد.

علی خانقایی افزود: برای سال جاری نیز ۲۷۵۰ کیلومتر ساخت راه روستایی هدف گذاری شده است که براساس گزارش های اخذ شده از ادارات کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان ها بیش از ۱۷۰۰ کیلومتر راه روستایی تاکنون احداث شده است.

مدیرکل دفتر ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی این سازمان بیان کرد: در حال حاضر بیش از ۱۲۰۰ کیلومتر راه روستایی آماده آسفالت است که امیدواریم با تخصیص قیر بتوانیم این میزان را به بهره‌برداری رسانده و رضایت‌مندی هرچه بیشتر روستاییان به عنوان قشر مولد را رقم بزنیم.

خانقایی با اشاره به بازدید از محورهای روستایی شهرستان‌های مسجدسلیمان،اندیکا، ایذه و دزپارت در خوزستان گفت: با توجه به این‌که برخورداری از راه روستایی در دو شهرستان مسجدسلیمان و اندیکا به نسبت سایر شهرستان‌های خوزستان از شاخص پایین‌تری برخوردار است، با اقدامات انجام شده توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان شاهد اتفاق‌های خوبی در ساخت و توسعه راه‌های روستایی این شهرستان‌ هستیم و امید است در سال‌های آینده این دو شهرستان به میانگین استانی و کشوری نزدیک شوند.

وی ادامه داد: سال گذشته حدود ۱۹۰ کیلومتر راه روستایی در استان خوزستان احداث شد که به نسبت سایر استان‌ها شاخص احداث راه روستایی در این استان بالا است.

مدیرکل دفتر ساخت و نگهداری راه‌های فرعی و روستایی سازمان اظهار کرد: امسال نیز تاکنون حدود ۱۱۰ کیلومتر راه روستایی در خوزستان احداث شده است که امیداست با توجه به راه‌های آماده دریافت قیر برای آسفالت با نهایی شدن بند “ک” تبصره یک قانون بودجه، تا پایان سال جاری حداقل ۲۰۰ کیلومتر راه روستایی در استان خوزستان احداث شود.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

پیش بینی برداشت ۲۰ تن چای ترش در کارون
ساخت ۱۵ زمین چمن در دزفول
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ولی عصر (عج) خوزستان خبر داد؛
پیگیری برای افزایش حمل کالاهای اساسی از خوزستان به کشور
عضویت دختر خوزستانی در تیم‌ملی اعزامی پومسه ایران به آسیا
اعزام دو گروه پزشکی به مناطق محروم و عشایری باغملک
تاب‌آوری سالمندان برای بهبود کیفیت زندگی سالم
رکوردشکنی تولید انرژی در سد و نیروگاه کارون ۳
بررسی آخرین وضعیت ایستگاه فاضلاب اراضی پاداد اهواز در بازدید استاندار خوزستان
استفتائات پرتکرار اردیبهشت‌ماه از امام خامنه‌ای

سرخط اخبار کل

1399050816545314420854164
3832051
169989256
8595918_754
10172280_767
9657098_131

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *