پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا

مقاله علمی-پژوهشی رحمان جوانمردی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا پذیرش شد .

به گزارش گروه ورزشی جوانان خوز ، رحمان جوانمردی فارغ‌التحصیل دکترای تخصصی مدیریت ورزشی دانشگاه علامه طباطبایی تهران و سرمربی و مربی تیم های پایه باشگاه نفت امیدیه در لیگ یک و برتر کشور می باشد .

جوانمردی دوره دانش افزایی توسعه فوتبال پایه در کنار استاد مجید جلالی مدیر توسعه‌ فوتبال کشور و دکتر قربانعلی پور دکترای فیزیولوژی ورزشی و مربی بدنساز تیم ملی فوتبال ایران به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی تهران که در تاریخ ۶ اردیبهشت ماه برگزار گردید ، بعنوان مدرس حضور داشتند.

از آثار علمی این نخبه ورزشی حضور و پذیرش مقاله‌های علمی پژوهشی ایشان در بیست و یکمین کنگره بین المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی به میزبانی آنتالیا می‌باشد .

همچنین در آبان ماه و چهاردهمین کنگره بین المللی علوم ورزشی پژوهشگاه تربیت بدنی به میزبانی دانشگاه علامه طباطبایی در تاریخ ۲۶ اسفندماه بعنوان سخنران پذیرفته شد.

آرزوی موفقیت برای این مربی و تحصیلکرده ورزشی.

پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

فردا، برپایی همایش احلی من العسلی در خوزستان
آیت‌الله صدیقی: مردم از گرانی افسارگسیخته در رنج هستند/ این بن‌بست باید تمام شود
لندن: انگلیس خدمات تحویل آمازون برای تسلیحات به اوکراین نیست
خوراکچی: آنالیز ایران در جام ملت‌ها سنتی بود
جمع آوری بیش از ۳۶۰ ماینر غیرمجاز در اهواز
پهلوگیری کشتی حامل بیش از ۷۱ هزار تن گندم در بندر امام خمینی
خط فاضلاب خیابان منصوری منطقه یوسفی اصلاح شد
۱۲۰ گرم طلای غیر استاندارد در اهواز شناسایی و توقیف شد.
سه‌گانه‌ کتابی درباره امام خمینی (ره)
فولاد خوزستان پرچمدار بومی سازی قطعات فولادی در کشور

سرخط اخبار کل

8691000_505
sayad-0908-mm
1401062520403552326098564
P-IMG-20220907-WA0016
9074678_523
61881264

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *