پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

همه افراد فاقد پوشش بیمه می‌توانند بیمه سلامت دریافت کنند

مدیرکل بیمه سلامت خوزستان گفت :همه افراد فاقد پوشش بیمه می‌توانند بیمه سلامت دریافت کنند.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، محمدرضا رضایی اظهار داشت: تمامی افراد فاقد پوشش بیمه می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان و همچنین سامانه خدمات شهروندی بیمه سلامت به آدرس https://csp.ihio.gov.ir از پوشش بیمه سلامت بهره‌مند شوند.

وی عنوان کرد: قریب به ٢ میلیون و چهارصد هزار نفر از جمعیت استان خوزستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند که حدود ۵٠ درصد جمعیت استان را شامل می‌شوند و از این تعداد حدود ٢ میلیون نفر بیمه رایگان دریافت کرده اند.

مدیرکل بیمه سلامت استان با بیان اینکه پوشش بیمه همگانی در خوزستان تقریباً تکمیل شده ولی هنوز امکان دارد فرد فاقد پوشش بیمه‌ای وجود داشته باشد، افزود: تمامی افراد فاقد پوشش بیمه می‌توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان و همچنین سامانه خدمات شهروندی بیمه سلامت به آدرس:https://csp.ihio.gov.ir از پوشش بیمه سلامت بهره‌مند شوند.

رضایی تصریح کرد: هم استانی‌های عزیز برای اطمینان از داشتن بیمه پایه خدمات درمانی خود می‌توانند کد دستوری #۱۶۶۶* را شماره گیری کنند. وی به سامانه ۱۶۶۶ برای پاسخگویی به سوالات هم استانی‌های عزیز اشاره کرد که به صورت ٢۴ ساعته پاسخگوی سوالات مردم است

رضایی خاطرنشان کرد: مردم اگر بیمه نداشتند، نگران نباشند چراکه سازمان بیمه سلامت با تمهیداتی که اندیشیده، همه اقشار حتی اتباع خارجی را هم بیمه می‌کند.

مدیرکل بیمه سلامت از پوشش بیمه‌ای رایگان برای افراد دهک‌های یک تا پنج جامعه خبر داد و گفت: باتوجه به دریافت اطلاعات این افراد از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، افراد مشمول دهک‌های یک تا پنج به صورت متمرکز و سیستمی بیمه سلامت رایگان شدند و آن دسته از افرادی که قبلا بیمه بودند به صورت اتوماتیک بیمه آنها تا پایان فروردین ١۴٠۴ تمدید شدند.

رضایی گفت: افرادی که جز دهک‌های ۶ تا ٩ هستند نیز از تخفیفات ویژه‌ای بین ۵٠ تا ٨٠ درصد بعد از استحقاق سنجی توسط وزارت تعاون، رفاه و کار اجتماعی و اعلام دهک به سازمان بیمه سلامت بهره‌مند شده و افرادی که جز دهک ١٠ می‌باشند با پرداخت کل حق بیمه مصوب می‌توانند از خود را بیمه نمایند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

خون شهیدان انقلاب را بیمه کرده است
گزارش تصویری / بازدید رئیس جمهور و استاندار خوزستان از تالاب شادگان و حضور در جمع اهالی منطقه
رونمایی کتاب پل بند شادروان پلی به بلندای تاریخ
جهاد اسلامی: میزبانی سعودی‌ها از هیئت اسرائیلی دهن‌کجی به مقدسات است
اولین حضور شمس لنگرودی در تئاتر
خطبه های عبادی_سیاسی نماز جمعه اهواز
معرفی ۶ برگزیده هنر انقلاب در بخش موسیقی و شعر|"امیرحسین سمیعی" و "قاسم صرافان" تقدیر شدند
سوددهی گروه ملی فولاد ایران با تحقق تولید یک میلیون تن محصول
تحولات جدید در تیم فوتبال استقلال خوزستان
موافقت آمریکا با اعطای تسلیحات مرگبار بیشتر به اسرائیل

سرخط اخبار کل

8555290_536
8572795_826
IMG_20230911_230810_813
8647329_115
170153223
169952009

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *