پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

مدیرکل فرهنگ خوزستان: محتوای قرآنی با زبان هنر به نسل جدید ارایه شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با تاکید بر تعامل بین هنرمندان و فعالان قرآنی، تمرکز بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری با محتوای قرآنی برای انتقال معارف عظیم قرآن به جوانان را از جمله اولویت‌های مهم این اداره کل در سال جاری عنوان کرد.

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز ، مجید منادی چهارشنبه در آیین گشایش پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت در نمایشگاه بین‌المللی اهواز، خوزستان را استانی قرآنی خواند و اظهار کرد: به یاری خداوند در سال جدید با همگرایی که در دستگاه‌های فرهنگی وجود دارد شاهد آثار به‌روز، هنرمندانه و جدید با محتوای قرآنی باشیم.

وی، تولید محصولات هنری با محتوای قرآنی را قله و اوج اقدام‌های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان دانست و افزود: تعامل بین قرآن پژوهشان و فعالان قرآنی با هنرمندان در وضعیت مطلوبی قرار ندارد، از این رو، پیوند بین فعالان قرآنی و هنرمندان که هنر به عنوان ودیعه الهی در اختیار آن‌هاست باید محکم‌تر و بیشتر شود.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از فعالان قرانی خواست محتوای قرآنی مناسب برای نیاز امروز جامعه را تولید کنند و در اختیار هنرمندان قرار دهند تا فعالیت‌های فرهنگی و هنری مختلفی در سال جدید شکل گیرد.

وی تقویت فعالیت‌های قرآنی را محک و معیار سنجش اقدام‌های سال جاری دانست.

منادی به تلاش‌ها و اقدام‌های مختلف برای برگزاری پانزدهمین نمایشگاه قرآن در استان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه در حد توان و ظرفیتی که موجود بود برپا کردیم تا مردم با فعالیت‌های و شخصیت‌های قرآنی استان آشنا شوند.

پانزدهمین نمایشگاه قرآن و عترت خوزستان روز چهارشنبه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی اهواز گشایش یافت و به مدت پنج روز پذیرای علاقه‌مندان به حوزه قرآن و عترت است.

نمایشگاه قرآن امسال با شعار «می‌خوانمت» و با حضور ۱۱۲ غرفه محصولات فرهنگی و قرآنی، حجاب و عفاف، کودک، بخش‌های هنری و صنایع دستی قرآنی را ارایه ‌می‌کند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

بهره برداری از پنج طرح آموزشی خیرساز در دزفول
ساخت باغ ویلا تهدیدی برای بخش کشاورزی خوزستان
هناس از مخاطبان روس‌ نمره عالی گرفت
اختر: اگر یزدانی را به خاطر یک پنالتی کنار گذاشتند باید به ساپینتو شک کرد
برگزاری مسابقات کارگری کشور با حضور نماینده خوزستان
تامین لوازم سرمایشی برای مددجویان کمیته امداد ماهشهر و بندر امام خمینی
حمل دوسره بیش از ۶۶۰ هزار تن کالا از مرز‌های خوزستان
فصل برداشت خرما از نخلستان‌های کرخه
پنج مسموم بر اثر حادثه نشت گاز در اهواز
منطقه جنگلی ام الدبس دشت آزادگان+فیلم

سرخط اخبار کل

10305299_692
8723164_170
download (1)
1397122815550297216963003
IMG09142291
1402032612092747327778404

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *