پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد

طی حکمی از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجید منادی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب شد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی مجید منادی را به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان منصوب کرد، در این حکم آمده است.

بسمه تعالی

جناب آقای مجید منادی

نظر به شایستگی، تجارب ارزشمند و روحیه انقلابی و دینی جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان «مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان» منصوب می‌شوید.

امید واثق است که با استعانت از خداوند متعال و بهره‌گیری شایسته از ظرفیت‌های فرهنگی آن استان و با امعان نظر و توجه کامل به اهداف و شرح وظایف وزارت‌خانه و آن اداره کل، به صورت خاص نسبت به اقدامات ذیل اهتمام جدی به عمل آورید.

۱- تدوین سند تحول و نقشه راه فرهنگی، هنری و رسانه‌ای استان با مشورت نخبگان فکری و فرهنگی با تکیه بر ظرفیت‌های گوناگون بومی در جهت تحقق عملیاتی منویات و تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله‌ العالی) در حوزه فرهنگ، هنر و رسانه در جغرافیای استانی.

۲- همکاری فرهنگی مستمر و ایجاد تعامل مناسب با امام جمعه و نماینده ولی‌فقیه، استاندار و سایر دستگاه‌های دولتی و نهادهای انقلابی استان و تلاش برای هم‌افزایی مؤثر با ایشان.

۳- تقویت و حمایت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و حلقه‌های میانی، انجمن‌ها و مؤسسات و تشکل‌های مردمی و انقلابی فعال در عرصه فرهنگ، هنر و رسانه.

۴-گسترش اقدامات فرهنگی اثربخش و استعداد پروری و تقویت عناصر فرهنگی، هنری و رسانه‌ای در مناطق  کمتر برخوردار استان.

۵- تقویت جایگاه و وظیفه نظارتی اداره کل استان در صدور مجوزهای مختلف با رویکرد اعتلای فرهنگ ایرانی اسلامی و توجه به اقتضائات فرهنگی بومی استان.

۶- توجه و برنامه‌ریزی به منظور کادرسازی، کشف استعدادها و تربیت عناصر فرهنگی و هنری، انقلابی و مکتبی در استان با استفاده از ظرفیت‌های گوناگون آموزشی و تربیتی.

۷- ایجاد هماهنگی و هم‌افزایی مؤثر بین واحدهای استانی سازمان‌ها و نهادهای تابعه و وابسته وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان به عنوان ارشد این وزارت‌ خانه در استان.

۸-برقراری ارتباط حسنه و صمیمی با اهالی فرهنگ، هنر و رسانه استان و تکریم ایشان.

۹-تقویت جایگاه اداره کل استان به عنوان دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی استان و پویاسازی دبیرخانه و تقویت هویت و کارایی حقیقی این شورا.

۱۰-رعایت اولویت‌های محتوایی در برنامه‌های مختلف شامل: تقویت روحیه عزت و خود باوری ملی، رشد فضائل اخلاقی، اقتصاد مقاومتی و تولید ملی، استحکام نهاد خانواده و افزایش جمعیت، امید آفرینی و نشاط  فردی و اجتماعی و تعظیم شعائر اسلامی.

۱۱-همکاری کامل با معاونت‌های تخصصی و بخش‌های ستادی وزارت‌ خانه و تأمین و تحقق سیاست‌ها و برنامه‌های ابلاغی آنها.

۱۲-رعایت دقیق و مستمر اصول دوازده گانه حاکم بر نقشه ملی پیشگیری و مقابله با  فساد اداری و اقتصادی در دولت سیزدهم.

از خداوند متعال خواستارم که با یاری همکاران خدوم آن اداره کل و مغتنم شمردن فرصت خدمت به مردم فرهنگ دوست آن دیار، تحت توجهات و حمایت بقیه الله الاعظم (عج) و رهبری حکیمانه امام خامنه ای (زید عزه) موفق و موید باشید.

به گزارش جوانان خوز، از سوابق منادی می‌توان به معاون فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان، مدیریت خبرگزاری‌ تسنیم، و استانی، مدرس رسانه و سواد فضای مجازی در دانشگاه‌های استان، مسئول و مشاور رسانه حوزه هنری  خوزستان، نایب رئیس خانه مطبوعات، مسئول قرارگاه رسانه دفتر نماینده ولی‌فقیه در خوزستان، کارشناس مناطق نفت‌خیز جنوب، عضو شورای راهبردی بسیج رسانه خوزستان، دبیری جشنواره‌های فرهنگی و رسانه‌ای استانی و منطقه‌ای و بین‌المللی  اشاره کرد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

اخطار به اصناف متخلف در ایذه
تامین اعتبار طرح ۵۵۰ هزارهکتاری برای اشتغالزایی در خوزستان
فرماندهان قرارگاه اربعین در دو مرز شلمچه و چذابه تعیین شدند
تنظیم بازار خوزستان با توزیع گوشت قرمز منجمد
بزرگداشت مرحوم حجت‌الاسلام شفیعی جمعه برگزار می‌شود
حضور خوزستان در المپیاد استعداد‌های برتر ورزش کشور
برنامه هفتم توسعه به سال ۱۴۰۲ نرسید
تاثیر بارندگی‌های اخیر بر تالاب‌ها
صدور نخستین گواهی طرح تولید بدون کارخانه در خوزستان
استاندار خوزستان: حاشیه‌ها بلای جان استان است

سرخط اخبار کل

1402110612064446529260844
IMG_۲۰۲۲۰۶۱۷_۱۷۱۵۰۹
10200513_347
1399091217582485921738794
9968626_962
قاچاق+کالا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *