پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

لزوم اختصاص رساله ها و پایان‌نامه های تحصیلات تکمیلی به مسائل و چالش‌های استان

استاندار خوزستان در نشست با رئیس و معاونین دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: رساله ها و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی با مشارکت دستگاه‌ها به مسائل و چالش‌های استان اختصاص یابد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، علی‌اکبر حسینی‌محراب، استاندار خوزستان روز دوشنبه در پایان بازدید از خوابگاه‌های دانشجویی و جلسه با مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به قدمت حدودا ۳۰ ساله ساختمان ها و نیاز به تعمیر و بازسازی خوابگاه ها گفت: به دلیل مشکلات بودجه ای عملیات بازسازی مقداری با تاخیر آغاز شد با این وجود خوشبختانه چند بلوک اصلی خوابگاه‌ها تعمیر و رنگ آمیزی شده است و دانشجویان در حال استقرار در آنها هستند.

وی افزود: سه بلوک نیز مربوط به دانشجویان نوورود است که در دست بازسازی ست و پیمانکاران در حال کار هستند. طبق برنامه‌ای که مسئولین دانشگاه اعلام کرده اند تا هفته سوم مهرماه عمده کار انجام خواهد شد البته بخشی نیز باقی خواهد ماند که تاکید کردیم با استفاده از پیمانکاران دیگر و ایجاد جبهه های کاری بیشتر شروع کنند تا بتوانند خوابگاه ها را به شرایط مناسب برسانند.

حسینی محراب اظهار داشت: در خصوص تجهیزات سرمایشی نیز بنا شد برای سال های آینده خوابگاه ها از پکیج ساختمان خارج شده و به کولرهای جداگانه مجهز شوند.

استاندار خوزستان عنوان کرد: همچنین با تشکل های دانشجویی دانشگاه شامل بسیج دانشجویی و انجمن اسلامی دانشگاه دیدار داشتیم و مشکلات مختلف تشکل های دانشجویی مورد برررسی قرار گرفت.

حسینی محراب بیان کرد: با ارتباط حسنه‌ای که میان تشکل های دانشجویی و اساتید و مسئولین دانشگاه وجود دارد امیدواریم شاهد تحویل فارغ التحصیلانی نمونه و شایسته و در تراز انقلاب اسلامی به جامعه باشیم.

استاندار خوزستان با بیان اینکه باید تلاش کنیم خروجی دانشگاه الگوی همه اقشار جامعه باشد افزود: امیدواریم دانشگاه‌های شهید چمران و جندی شاپور با پیشینه و قدمت درخشانی که دارند همچون گذشته به پرورش جوانان نخبه بپردازد و در کارهای علمی در سطح کشور پیشرو بوده و بتوانند در کاهش مشکلات استان مشارکت نمایند.

حسینی محراب بیان کرد: همچنین نشستی با مدیران دانشگاه برگزار شد که مباحثی در خصوص مسائل بودجه ای دانشگاه و همچنین لزوم همکاری و مشارکت دستگاه ها با دانشگاه ها در راستای اختصاص موضوعات رساله‌ها و پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به مسائل و چالش‌های مختلف استان مطرح شد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

گام بزرگ دولت سیزدهم در توسعه میادین مشترک نفتی | میدان مشترک نفی آزادگان
پایداری ارتباط‌های مخابراتی در خوزستان با اجرای بیش از ۶ هزار کیلومتر فیبر نوری
آمار دقیق افراد فاقد شغل در استان مشخص شود که بر اساس آن برنامه ریزی ها به شکل منسجم تری صورت گیرد
پرداخت مبلغ علی‌الحساب خرید گندم به کشاورزان تا مشخص شدن قیمت خرید تضمینی سال جاری
اقدامات فکری و فرهنگی حضرت عبدالعظیم حسنی در ایران
نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی خوزستان گشایش یافت
کتاب چهارشنبه ده صبح، هنر نوجوان خوزستانی
بهره برداری از ۵۲ طرح مهم نفتی در جنوب کشور تا پایان امسال
سیاست | راهبرد ایران در مذاکرات هسته‌ای، راهبرد اعلامی مقام معظم رهبری است
آمریکا تضمین ندهد، ضرورتی برای احیای برجام وجود ندارد

سرخط اخبار کل

140103171855325025478864
9540608_533
1402071415325963228502484
biography-behnammohammadi-3201
9427231_344
IMG_۲۰۲۳۰۸۲۷_۲۳۰۹۵۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *