پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

«قالیباف» نامزد مورد حمایت جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی شد

دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی از نامزدی «محمد باقر قالیباف» در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری حمایت کرد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز ، «حبیب‌الله بوربور» دبیرکل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، امروز پنجشنبه ۲۵ خرداد ماه در جلسه ای که با حضور اعضای مشورتی، مرکزی و استانی برگزار شد، از ” محمد باقر قالیباف” بعنوان نامزد مورد حمایت این حزب خبر داد و تصریح کرد: در واقع چنین تصمیمی با توجه به توانایی آقای قالیباف در سرو سامان دادن به وضعیت موجود توسط اکثریت اخذ شد.

بوربور، در این جلسه، «محمد باقر قالیباف» را مُتدین، انقلابی و شخصی با کارنامه درخشان مسئولیتی در خدمت نظام و ولایت فقیه توصیف و تاکید کرد: جمعیت وفاداران بر اساس شایسته سالاری در میان کاندیداهای تایید شده توسط شورای نگهبان و همچنین در راستای تغییر، تحول و توسعه کشور وی را برای تکیه زدن بر کرسی ریاست جمهوری مطلوب دانست.

دبیر کل جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی همچنین افزود: اتخاذ این حمایت با توجه به کارنامه مطلوب و راضی کننده او در دوران مسئولیت هایش بوده است.

رئیس اصولگریان خانه احزاب کشور در پایان اظهار داشت: جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی به تاسی از رهنمودهای امام خامنه ای، مبنی بر اهمیت انتخابات و حضور حداکثری ملت پای صندوقهای رای، از مردم عزیز ایران اسلامی دعوت می نماید تا در این روز حماسی شرکت کنند و تبلیغات دلسرد کننده دشمنان را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نقش برآب کنند.

شایان ذکر است، حبیب الله بوربور، اخیراً در مصاحبه ای که با یکی از خبرگزاری ها انجام داد، گفته بود: جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی در سراسر کشور به صورت هماهنگ عمل می کند و اینگونه نیست که مثلاً ستاد انتخاباتی در استان بوشهر از یک کاندید حمایت کند و ستاد دیگر در استان اصفهان از شخص خاص دیگر پیروی نماید.

متن بیانیه کامل بیانیه به شرح زیر است:

با استعانت از الطاف الهی و در راستای منویات مقام‌معظم رهبری، نهصدو هفتادو دومین جلسه جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی، که با حضورب نخبگان سیاسی و دبیران استانهای سراسر کشور و شورای مرکزی با رویکرد برسی و تعیین نامزد معبول، اصلح و کار آمد برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در روز پنجشنبه مورخ ۱۴۰۳/۰۳/۲۴ در محل دفتر مرکزی جمعیت برگزار گردید.

موارد ذیل بعنوان بیانیه پایانی نشست جمعیت وفاداران انقلاب اسلامی مورد تصویب قرار گرفت:

-ضمن تاکید بر حضور حداکثری آحاد مردم شریف ایران در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، جهت تقویت گفتمان انقلاب اسلامی و رفع تنگناهای اقتصادی و استفاده از ظرفیت نیروهای کار آمد و انقلابی، از نامزد اصلح،کارآمد انقلابی جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف حمایت قاطع خود را اعلام می نمائیم.

امید است عقلای دلسوز جریان انقلابی نسبت به حمایت از محمد باقر قالیباف اجماع لازم‌بعمل آورند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

فعالان جبهه فرهنگی انقلاب صحنه‌آرایی جبهه حق و باطل را تشریح کردند
هیئت کشتی خوزستان، سومین هیئت برتر کشور
کتاب ارواح ملّیت ندارند مشاهداتی دقیق و باریک‌بینانه از زندگی روزمره‌ در اروپا و ژاپن
جریمه نقدی قاچاقچی کمپوت آناناس در ایذه
جوانی جمعیت، موضوع ملی و امنیتی
صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۱۳ تیر ماه
روایت ضیافت زوار با مستندسازی به زبانهای عربی و فارسی
روسای جمهور ایران و فرانسه در حاشیه نشست مجمع عمومی سازمان ملل دیدار می‌کنند
آبادان آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی
احساس درونی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در روز ورود حضرت امام خمینی به کشور

سرخط اخبار کل

8493977_129
140106301220520226125154
9826573_765
8482634_523
9982812_386
1399091915563079521784654

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *