پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

ضرورت بهبود کیفیت راههای خوزستان با کمک شرکت‌های بزرگ

سرپرست اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان : مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ فعال در خوزستان که مبادله کالا دارند و از جاده‌های استان استفاده می‌کنند باید در حوزه راه‌ها و بهبود کیفی آن‌ها هزینه شود.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، محمدحسین پناهی فر با انتقاد از عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ فعال در خوزستان برای هزینه‌کرد در حوزه راه‌های استان اظهار کرد: شرکت‌های بزرگ فعال در خوزستان بخشی از هزینه‌کرد خود در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی را در بخش راه‌ها هزینه کنند.

وی افزود: باید مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ خوزستان که مبادله کالا دارند و از جاده‌های استان برای حمل و نقل استفاده می‌کنند در حوزه راه‌ها و بهبود کیفی آن‌ها هزینه شود.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در این زمینه باید ساز و کاری به صورت جدی تعریف شود تا بخشی از مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت‌ها به سمت توسعه و نگهداری راه‌ها سوق داده شود.

پناهی فر عنوان کرد: برای آسایش مردم خوزستان و استفاده ایمن آن‌ها از جاده‌ها لازم است شرکت‌های خوزستانی که از جاده‌ها استفاده می‌کنند بیش از گذشته مسئولیت‌های اجتماعی خود را در خصوص توسعه، نگهداری و تجهیز جاده‌ها انجام دهند و در این زمینه‌ها هزینه کنند.

وی با بیان اینکه زیربنای توسعه اقتصادی، توسعه راه‌ها است، افزود: این مهم هم رونق اقتصادی را به دنبال دارد و هم باعث می‌شود تا کالا‌های تولیدی همین شرکت‌های بزرگ زودتر به بازار مصرف برسد. همچنین برای شهروندان و کاهش حجم تصادفات و ارتقای ایمنی راه‌ها این موضوع بسیار حائز اهمیت است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات جاده‌ای خوزستان نیازمند عزم فرادستگاهی هستیم و عمل به مسئولیت‌های اجتماعی شرکت‌های بزرگ فعال در استان می‌تواند به این مهم کمک شایانی کند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

نشست شورای اشتغال استان به ریاست استاندار خوزستان برگزار شد + تصاویر
جمع‌آوری معتادان متجاهر در شوشتر
کمیسیون اقتصادی مجلس: تخلفات در انتخابات اتاق بازرگانی و عدم صحت آن احراز شد
شرکت بهینه سازی، ستاد سوخت و ساتبا منحل می شوند
رشد تولید با توانمندسازی مهارتی نیروی انسانی محقق می‌شود
برخورد ۲ دستگاه قایق گردشگری در خرمشهر
دانش آموزان مناطق محروم اندیکا صاحب مدرسه شدند
ویژه‌نامه قرآنی خط حزب‌الله به مناسبت عید سعید فطر منتشر شد
خطوط فاضلاب ۲ خیابان در منطقه کیانپارس کلان‌شهر اهواز اصلاح شد
ایران و روسیه توافقنامه ایجاد مسیر سبز گمرکی امضا کردند

سرخط اخبار کل

8577004_645
9687621_117
6218376_190
169926489
9783922_154
9739743_747

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *