پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

راه‌اندازی اولین مرکز پایلوت غربالگری فوتبالیست‌ها در اهواز

برای نخستین بار در منطقه جنوب با حضور رئیس ایفمارک و رئیس سازمان لیگ فوتبال، مرکز پایلوت غربالگری فوتبالیست‌ها در منطقه جنوب کشور و اهواز راه اندازی شد.

به گزارش گروه ورزشی جوانان خوز ، دکتر زهره هراتیان در این خصوص، اظهارکرد: بنا به درخواست هیات فوتبال استان خوزستان جهت بازدید از کلینیک پزشکی که دارای بخش‌های مختلف جهت ارائه خدمات پزشکی به جامعه فوتبال است، در استان خوزستان حضور پیدا کردیم. مقرر شد بخش‌های مهم قلب و عروق طبق پروتکل‌های ایفمارک را در اختیار این کلینیک قرار دهیم.

وی بیان کرد: این نخستین مرکز پایلوت غربالگیری فوتبالیست‌ها در منطقه جنوب جهت خدمات دهی به ورزشکاران در لیگ‌های دسته دوم، دسته سوم و به پایین است که فوتبالیست‌ها و فوتسالیت‌های آقایان و بانوان می‌توانند به آن مراجعه نمایند. همچنین ظرفیت برگزاری کنگره‌ها و دوره‌های آموزشی را دارا می‌باشد.

هراتیان در ادامه گفت: این کلینیک موظف شد بانکی از کادر پزشکی دوره دیده و همچنین آمبولانس، دستگاه‌های شوک و موارد ضروری را مهیا سازد و در این مدت ایفمارک در کنار هیات فوتبال استان خوزستان تا نیاز‌های این هیات را برطرف سازد.

رئیس ایفمارک افزود: در حال برنامه ریزی هستیم که این کلینیک برای نخستین بار طرح آموزشی مبارزه با دوپینگ آفلاین را برای کلیه فوتبالیست‌های آماتور و حرفه‌ای برگزار نماید.

دکتر هراتیان گفت: این اتفاق بسیار مهمی برای فوتبال در منطقه جنوب و استان خوزستان است که جا دارد از تلاش‌های جناب آقای عبدالکاظم طالقانی رئیس هیات فوتبال استان خوزستان تقدیر و تشکر نمایم.

این کلینیک با متراژ ۲۲۰۰ متر مربع در منطقه گلستان و روبروی گیت بوستان که دارای امکاناتی نظیر استخر کامل آب درمانی، الکتروتراپی، لیزر درمانی و اسکنر، ارتوپدی و نرولوژی، باشگاه بدنسازی و دستگاه‌های ماساژ می‌باشد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

درخشش بانوی خوزستانی در جایزه بزرگ تفنگ زنان
فرمانده مرزبانی: هوشمندسازی انسداد مرزی بیش از گذشته مورد توجه است
احتمال کسر امتیاز از استقلال و سپاهان
تولید بیش از یک میلیون تن محصول در پتروشیمی بوعلی سینا
اجرای طرح ۴ روزه جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان/کشف ۶۴ قبضه سلاح غیرمجاز جنگی و شکاری
پهلوگیری کشتی حامل ۱۰۰ هزار تن گندم در بندر امام خمینی
پژوهش | دکترین آمریکا برای رابطه با کشورها؛ "تامین منافع ملی از طریق قبضه کردن اقتصاد"
بازگشت اعتماد سهامداران خرد به بورس با کمک استفاده از بیمه سبد سهام
نمایندگان در انتصابات آموزش و پرورش خوزستان دخالت نکنند
سعید محمد:دژ مرزی در مینوشهر طی چند مرحله برداشته می‌شود

سرخط اخبار کل

P-IMG-20220918-WA0053
IMG_20230927_220916_688
1401022417475739925322364
4160839
9626932_766
9912984_636

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *