پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

دلنوشته فرمانده ارتش در حمایت از مردم مظلوم فلسطین

سرلشکر موسوی در دلنوشته خود برای مردم فلسطین تاکید کرد: دیری نخواهد پایید که شانه به شانه مسلمانان جهان در قدس شریف نمازمان را به جماعت اقامه خواهیم کرد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، روابط عمومی ارتش، دل نوشته‌ی‌ امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در حمایت از مردم مظلوم و داغدار فلسطین را منتشر کرد.

متن دل نوشته به این شرح است:

بسم اللّٰه الرحمن الرحیم

خیمه امام حسین علیه السلام بار دیگر در محاصره یزیدیان زمان است و تصاویر مخابره شده از گودال قتلگاه المعمدانی، بندهای از هم گسسته پیکر نحیف کودکان و جراحت بی‌شمار پنجه‌ی ترکش‌ها روی صورت آفریدگان معصوم پروردگار یکتا، فرزندانِ رسولِ معظمِ اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و اصحاب امام حسین علیه السلام را نشان می‌دهد.

با چشمی از ابدیت باید بر آیینه‌های شکسته گریست و بر جنازه‌ی وجدانهایی که زیر پای جهان مدرن ابن سعدها از نفس افتاده است مویه کرد.

ای کاش می توانستند لحظات غم انگیز به آغوش کشیدن بدنهای سرد فرزندان و خواهران و مادران خود را تصور کنند.

ای کاش! روزگار ما، دست رد زدن فرزندان عاشورا و فطرت های پاک و انسانها و مسلمانان آزاده جهان به امان نامه‌ها را در کشاکش میدان مبارزه بیازمایند تا دیگر بار عظمت ستم ناپذیری و در مقابل، بی‌مایگی دشمن به رخ  کشیده شود.

امروز با دیدن تصاویر غروب غم گرفته بیمارستان المعمدانی به این اندیشیدم که می‌شود دوباره استاد فرشچیان عصر عاشورایی دیگر را از این معرکه و میدان مظلومیت حق و جولان و افسار گسیختگی باطل، منقوش قلبهای آزرده و تابلوی مدعیان حقوق بشر کنند.

باید دنیا بداند؛ یک جهان جوانمردی، یک جهان جانبازی، یک جهان تاب آوری و یک جهان داغ جانکاه را می‌توان در باریکه‌ای به وسعت غزه جا داد.

کدام صاحبدلی است که صدای ستم ستیزی شما را نشنود؟ کدام آزاده ای در عالم است که آوای آوار شده بر دل هایتان را پژواک نکند؟ عیار انصاف کدامین وجدان است که طلای تاب آوری شما را در کوره ی مصایب روزگار، به ارزش آزادگی، قیمت نگذارد؟

چه چهره های آشنایی دارید شما که در جلجتای جنون، ستاره های صهیون را زیر پا می شکنید و از مدائن شکسته و ترک خورده ی ارتش منحوس آن رژیم اشغالگر، ایوان عبرت می سازید.

برادر داغدارم! دیری نخواهد پایید، سرت را برای تسلای خاطرت بر شانه‌هایم خواهم دید در حالی که خاک خرابه‌های شهرک‌های صهیونیستی زیر پای حق طلبان، آزادگان ، فطرت های پاک و وجدانهای بیدار شده جهان خواهد بود.

دیری نخواهد پایید که شانه به شانه مسلمانان جهان در قدس شریف نمازمان را به جماعت اقامه خواهیم کرد.

دیری نخواهد پایید که کودکانِ فرزندان من و شما با قصص نصرت الهی و پیروزی جبهه حق و شکست جرثومه ای با نام صهیونیزم به خواب خواهند رفت.

تردید ندارم خون‌های پاکی که دیروز از رگ‌های کودکان و بزرگسالان در غزه شتک زد، در رگ‌های جبهه مقاومت سیلان و جریان دوباره ای خواهد یافت و دامن آلوده‌ی رژیم کودک‌کش را خواهد گرفت و با وعده الهی و ظهور عدالت گستر جهان، ظلم و ستم برچیده خواهد شد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

تیم ملی والیبال ایران از سد استرالیا گذشت
اعلام جزئیات سفر ارزان قیمت به کربلا برای خوزستانی‌ها
کلنگ زنی و بهره برداری ۱۱۵ طرح در مسجدسلیمان
راهپیمایی مردم خوزستان، درپی هتک حرمت به مقدسات +عکس
اسکان همراهان بیماران در مسجد بیمارستان گلستان اهواز
اسکان مسافران نوروزی در مدارس خوزستان
نایب قهرمانی تیم بوکس جوانان خوزستان
رهبر انقلاب بر پیکر هفت شهید راه قدس نماز اقامه کردند
اصلاح‌طلبان به آیت اللّٰه رئیسی برنامه پیشنهاد دادند
سالن‌های سینمای کشور تا پایان دولت سیزدهم هزارتایی می‌شود

سرخط اخبار کل

IMG_۲۰۲۳۰۱۳۰_۲۰۵۷۴۴
8589835_401
1400110813100982124629514
7987333_337
4062374
1401032210573326125516104

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *