پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

خوزستان رتبه اول کشور با ۸ و نیم میلیون اثر دفاع مقدس

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت ولی عصر (عج) خوزستان: گنجینه آثار دفاع مقدس خوزستان با ۸.۵ میلیونی اثر مختلف رتبه اول کشور را دارد.

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز، سرهنگ ملک پور زارع با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: خوزستان یکی از کامل‌ترین مجموعه اسناد دفاع مقدس شامل؛ دست نوشته‌های رزمندگان، شهدا، تصاویر، زندگی نامه‌ها و… در حدود ۸.۵ میلیون اثر دارد و به عنوان گنجینه دفاع مقدس در سطح کشور رتبه اول را دارا است.

وی با بیان اینکه در حوزه چاپ کتاب و نشر آثار دفاع مقدس، ۱۴ عنوان جلد کتاب در دست نگارش و آماده چاپ هستند که ۱۰ مورد آن در این هفته رونمایی شده است، افزود: عناوین کتاب‌های چاپ شده در حوزه عملیات‌های دفاع مقدس، مصاحبه با خانواده شهدا و خاطرات شهدا، زندگی نامه، کتاب شعر و… است.

سرهنگ پور زارع به فعالیت گسترده مرکز نشر آثار دفاع مقدس سپاه، ولی عصر (عج) خوزستان در فضای مجازی و تولیداتی در این بخش‌ها اشاره کرد و ادامه داد: بیانات مقام معظم رهبری، وصیت نامه ها، زندگینامه‌ها و. در سطح وسیعی فقط در هفته دفاع مقدس ۵۰۰ مورد تولید محتوا صورت گرفت.

مسئول سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه حضرت، ولی عصر (عج) خوزستان می‌گوید: تاکید ما در فضای مجازی باهدف آشنا سازی قشر جوان و نوجوان بنا به اقتضای اینکه وقت زیادی از این قشر در شبکه‌های مجازی و فضا‌هایی از این دست می‌گذرد معطوف شده است، نشست‌هایی هم به منظور آموزش و آشنایی هرچه بیشتر نوجوانان با دوران دفاع مقدس به صورت نشست با راویان و کارشناسان این حوزه برگزار شده است.

وی اضافه کرد: اعزام ۱۲ نفر از فرماندهان دفاع مقدس به دیدار با مقام معظم رهبری، اجرای رزمایش فرهنگی رهروان شهدا به منظور دیدار و تکریم خانواده شهدا و جانبازان، که دیدار با ۶ هزار و ۵۰۰ خانواده شاهد و ایثارگر در این هفته در حال انجام است، همایش آیه‌های ایثار توسط جامعه زنان همزمان با هفته دفاع مقدس برگزار شده است.

سرهنگ پور زارع تشکیل ۳۱ گروه و کانال در فضای مجازی و فعالیت در حوزه شهدا و دفاع مقدس و تولید محتوا‌های فرهنگی و هنری را از دیگر کار‌های انجام شده در هفته دفاع مقدس عنوان کرد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

صدور مجوز ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی هفتکل
ارتباطات کاری همسر نخست وزیر استونی با روسیه برای وی دردسر ساز شد
هشدار نسبت به وقوع گرد و خاک در مرز‌های خوزستان
اختیارات مناطق آزاد نیاز به بازنگری دارد
فضای مجازی تنها متغیر تعیین‌کننده شرایط کنونی کودک و نوجوان نیست
ماموریت رئیس‌جمهور به سازمان محیط زیست و وزارت خارجه برای رفع مشکل آلودگی هوا
کتاب چهارشنبه ده صبح، هنر نوجوان خوزستانی
علامه مجلسی از تالیف بحارالانوار تا مبارزه با شراب‌خواری
نمایش تصویر حاج‌قاسم برافراشتن پرچم مقاومت در خاک آمریکا بود
تمام دیدارهای دیپلماتیک رئیسی در نیویورک

سرخط اخبار کل

10731684_151
14000211000402_Test_PhotoN
8522813_673
10214393_119
8512236_124
1401042314300023725680934

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *