پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

خرید بیش از ۹۳۰ هزار تن گندم نویدبخش رشد تولید در سرزمین زرخیز خوزستان

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در بازدید از سیلوی ۱۰۰ هزار تنی شهید رجایی در اهواز گفت: تاکنون بیش از ۹۳۰ هزار تن گندم از کشاورزان عزیز سرزمین مقدس خوزستان خریداری شده است.

گزارش گروه خبری جوانان خوز به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خوزستان سید رحمت اله پریچهر رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان عصر امروز در بازدید از سیلوی ۱۰۰ هزار تنی شهید رجایی در اهواز اظهار کرد: در حال حاضر بخش قابل توجهی از برداشت در استان انجام شده که بر اساس آمار شرکت غله و خدمات بازرگانی استان تاکنون بیش از ۹۳۰ هزار تن گندم با قیمت خرید تضمینی از کشاورزان عزیز سرزمین زرخیز خوزستان خریداری شده است.

وی در ادامه با بیان این مطلب که میزان خرید نسبت به سال گذشته در مدت مشابه ۱۹۰ هزار تن افزایش داشته است گفت: این میزان افزایش نوید بخش تولیدی خوب در استان است و به یاری خداوند امسال نیز خوزستان، استان نخست کشور و پیشتاز در تولید گندم خواهد بود.
پریچهر به پرداخت مبلغ خرید تضمینی گندم به کشاورزان به صورت علی الحساب اشاره و بیان کرد: تاکنون بیش از ۴ هزار میلیارد تومان از طریق بانک عامل (کشاورزی) به صورت علی الحساب به حساب کشاورزان عزیز استان واریز شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان با بیان این مطلب که روزانه بین ۱۵۰۰ تا ۲ هزار تن گندم خریداری شده از جای جای استان به این سیلو منتقل می‌شود گفت: این حجم از گندم نگهداری شده در سیلو برای مصرف در استان و خارج از استان مورد استفاده قرار می گیرد.

وی در خاتمه با بیان این مطلب که تمام تلاش خود را به کار خواهیم بست تا کشاورزان عزیز برای تحویل گندم به مراکز خرید دولتی با مشکلی مواجه نشوند خاطرنشان کرد: از تمام دست‌اندرکارانی که به صورت شبانه روزی برای به سرانجام رسیدن این رویداد بزرگ و مهم در استان تلاش کرده و یاریگر ما بودند تشکر و قدردانی می کنم.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

رئیسی: وزارت راه و بانک مرکزی آمار دقیق تسهیلات پرداخت شده مسکن را ارائه کنند
۴۳۴ خوزستانی بر اثر گرد و خاک به مراکز درمانی مراجعه کردند
افزایش ۲۰ درصدی تناژ فروش محصولات پتروشیمی امیرکبیر
جابه جایی بیش از ۲۱ هزار مسافر در راه آهن زاگرس
پیام مدیر شرکت آبفا اهواز به مناسبت روز جهانی قدس
خوزستان سرزمین مشترک همه رزمندگان
رامهرمز رتبه نخست پویش نشاط نوروزی با کتاب را کسب کرد
وزیر صمت: شاهد رشد ۵۰ درصدی تولید در کشور هستیم
برگزاری مسابقات کارگری کشور با حضور نماینده خوزستان
فرمانده دانشگاه جامع امام حسین (ع) | حسنی آهنگر : دشمن به دنبال ضربه زدن به مراکز علم و فناوری است

سرخط اخبار کل

پیام-مدیرعامل-شرکت-آبفا-خوزستان-به-مناسبت-روز-جهانی-قدس
1400102614264084624544384
8581950_751
IMG_۲۰۲۲۰۹۲۲_۱۴۲۹۳۴
1396050520115240911502184
9644732_653

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *