پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

حضرت امام خمینی (ره)، احیاگر اسلام ناب محمدی (ص)

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: حضرت امام خمینی (ره) موجب معرفی اسلام به عنوان عامل بیداری و مقاومت در برابر مستکبران شده است.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز ، حجت الاسلام و المسلمین عباس محمد حسنی در مراسم سی و پنجمین سالگرد عروج ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) و قیام ۱۵ خرداد در مصلی مهدیه امام خمینی اهواز افزود:حضرت امام خمینی (ره) فقیه‌ای بزرگ، دانشمند و عالم مجاهدی بود که انقلابی بزرگ را بنیان نهاد.

وی اظهار کرد:با ارتحال امام امت، ملت ما رهبر بزرگی را از دست دادند و تنها چیزی که تحمل این مصیبت را بر ما آسان نمود انتخاب حضرت آیت الله خامنه‌ای به عنوان رهبر انقلاب اسلامی بوده است. ایشان خلف صالح بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران می‌باشند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ادامه داد:نامه حضرت آیت الله خامنه‌ای به دانشجویان حامی فلسطین در آمریکا موجب ایجاد سیل جمعیت برای  حمایت از آرمان فلسطین می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی با تسلیت شهادت شهدای خدمت عنوان کرد:در این حادثه بهترین فرزندان ایران اسلامی به شهادت رسیدند. در این حادثه آیت الله رئیسی، آیت الله آل هاشم امام جمعه تبریز، دکتر حسین امیرعبدالهیان وزیر امور خارجه، مالک رحمتی، استاندار آذربایجان شرقی، سردار موسوی رئیس تیم حفاظت رئیس‌جمهور و سه نفر از تیم پرواز به شهادت رسیدند.

وی تاکید کرد :شهید آیت الله رئیسی فردی ولایی و  خدمتگزار بود و در عرصه بین المللی با زبان انقلابی سخن می گفت. فردی که در انتخابات ریاست جمهوری انتخاب می شود باید برای رهبر انقلاب وزیرصادق ، برای مردم امین صادق و برای وزیران امیر صادق باشد.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی با گرامیداشت شهدای ١۵ خرداد افزود : قیام ١۵ خرداد سر منشا انقلاب اسلامی ملت ایران است.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

پرداخت وام به متقاضیان مسکن ملی دزفول
خوزستان، دروازه تشیع، سوگوار شهادت امام رضا (ع)
پاکستان| عمران‌خان تا تعیین نخست‌وزیر سرپرست به کار ادامه خواهد داد
نخستین حضور پیاستری در فرمول یک با مک‌لارن
کشف محموله ۱۰۰ کیلوگرمی شیشه در بهبهان
یک متخصص مسمومیت‌ها
مشکل بیمه خودروهای نامتعارف در انتظار تایید مجلسی ها
امضای تفاهم نامه احداث دو مدرسه در بهبهان
اتحادیه اروپا: به توافق با ایران برای تامین نفت نیازمندیم
افغانستان هراسی و ایران هراسی با چاشنی رسانه‌های اجتماعی

سرخط اخبار کل

8650001_507
10979986_800
2822336
10200661_769
9186525_511
1402070406182754628419784

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *