پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

جهاد اسلامی: اظهارات وزیر خارجه آمریکا چراغ سبزی برای کشتار ملت مظلوم فلسطین است

جنبش جهاد اسلامی فلسطین اظهارات امروز وزیر خارجه آمریکا را چراغ سبزی برای کشتار ملت مظلوم فلسطین عنوان کرد و آن را به شدت محکوم کرد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز پنجشنبه در واکنش به اظهارات وزیر امور خارجه آمریکا گفت که این جنبش اظهارات نفرت انگیز «آنتونی بلینکن»، وزیر خارجه آمریکا را که بار دیگر بر موضع خود در حمایت از تروریسم صهیونیستی علیه ملت فلسطین تاکید کرد، به شدت محکوم می‌کند.

این جنبش در بیانیه مطبوعاتی خود اعلام کرد: هدف آنتونی بلینکن در سخنرانی امروز و پیش از او اظهارات «جو بایدن»، رئیس جمهور آمریکا از تشبیه رزمندگان مقاومت در نوار غزه به گروهک تروریستی «داعش»، ترساندن مردم آزاده جهان در حمایت از ملت فلسطین است.

جنبش جهاد اسلامی صحبت‌های امروز وزیر اموز خارجه آمریکا را چراغ سبزی برای رژیم صهیونیستی برای انجام نسل کشی علیه ملت فلسطین در غزه عنوان کرد و گفت که این اظهارت پوشش سیاسی برای رژیم صهیونیستی است تا از هرگونه مجازات و پاسخگویی فرار کند.

این جنبش اسلامی در ادامه آورده است: ما این اظهارات مذموم و نفرت انگیز را محکوم می کنیم، از همه امت عربی و اسلامی خود می خواهیم که آن را مردود دانسته و تسلیم تروریسم آمریکایی نشوند.

از روز شنبه (۱۵ مهرماه) گروه‌های مقاومت غزه عملیاتی موسوم به طوفان الاقصی را در دفاع از مسجدالاقصی در برابر اقدامات و یورش‌های صهیونیست‌ها آغاز کردند که طی آن مقاومت توانست به داخل اراضی ۱۹۴۸ نفوذ کند. این عملیات ترکیبی از عملیات زمینی، هوایی، دریایی و موشکی بود و بنا به اذعان صهیونیست‌ها و ناظران، بی‌سابقه‌ترین عملیات ضد اسرائیلی در طول تاریخ اشغال اراضی فلسطین در هفت دهه گذشته بود.

رژیم اسرائیل در واکنش به این عملیات، دیوانه‌وار غزه را از زمین و آسمان هدف قرار داد. وزارت بهداشت فلسطین امروز اعلام کرد که تجاوزات رژیم صهیونیستی به غزه ۱۴۱۷ شهید برجای گذاشته که در بین آن‌ها ۴۷۷ کودک و ۲۴۸ زن وجود دارد. همچنین تعداد مجروحان ۶۲۶۸  نفر است.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

تثبیت یک مخزن نفتی جدید در شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب
توزیع بیش از ۵ هزار تن کود شیمیایی میان کشاورزان خوزستان
۱۴ طرح تحولی در دستور کار وزارت صمت برای رونق تولید
بیانیه جامعه اسلامی مهندسین برای هفته دولت؛
تغییر در آیین‌نامه اعزام استاد به کرسی‌های زبان فارسی خارج از کشور
بهره برداری از طرح روشنایی محور کنارگذر شوشتر
دو قطبی کردن کشور، میدان دادن به نفوذی‌ها است/تذکر رییسی دقیق بود
آلودگی هوای خوزستان ناشی از آتش‌سوزی تالاب هورالعظیم
کشتی ۶۳ هزار تنی گندم به لنگرگاه بندر امام خمینی(ره) رسید
روادید فرنگی‌کاران اعزامی به اسپانیا صادر شد

سرخط اخبار کل

1400091510384062624208454
1401021813064799125283324
10149867_862
واحد+صنفی
170461537
169680879

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *