پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

ثبت‌نام آزمون استخدام دبیر آغاز شد

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز ثبت‌نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ خبر داد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، علی صدر با اعلام این خبر گفت: ثبت‌نام متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ از روز شنبه ۲۷ خرداد آغاز و تا روز چهارشنبه ۳۱ خرداد ادامه خواهد یافت.

وی افزود: با توجه به محدودیت زمانی به متقاضیان توصیه می‌شود در مهلت اعلام شده برای شرکت در آزمون مذکور به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و برای ثبت‌نام اقدام کنند.

سرپرست معاونت امور آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با بیان اینکه این آزمون روز پنجشنبه ۱۲ مرداد برگزار خواهد شد، خاطرنشان کرد: ضروری است متقاضیان ثبت‌نام در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ نسبت به مطالعه دفترچه راهنمای ثبت‌نام در آزمون حاوی شرایط و ضوابط و اطلاعات شغل محل‌ها اقدام کنند.

به گزارش جوانان خوز، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی، هشتم اردیبهشت ۱۴۰۲ برگزار شد، در این آزمون ۲۴ هزار و ۶۹۴ آموزگار ابتدایی، ۲۳۳۲ آموزگار استثنایی و ۹۹۲ نفر آموزگار ویژه مناطق عشایری و مرزی جذب می‌شوند یعنی در مجموع ۲۸ هزار و ۱۸ آموزگار ابتدایی، استثنایی و ویژه مناطق مرزی و عشایری جذب می‌شوند.

در حالیکه قرار بود نتایج این آزمون تا ۱۲ خرداد اعلام شود تا این لحظه این موضوع محقق نشده است، با این حال عبدالرسول پورعباس رئیس سازمان سنجش گفته بود: نتایج آزمون آموزگاری تا قبل از توزیع دفترچه دبیری منتشر می‌شود.

او همچنین درباره دلایل تاخیر در اعلام نتایج مطرح کرد: این آزمون در موعد مقرر خود برگزار شد و نتایج آزمون باید تبدیل به نمره تراز شود.برای اعلام نمره تراز و رتبه‌بندی نیازمند ضریب کشوری هستیم چراکه مناطق مختلف کشور ضریب متفاوتی بر اساس شرایط مختلف دارند که این ضرایب از وزارت کشور به ما منتقل می‌شود. ضرایب منطقه‌‎ای هر سال به سازمان سنجش منتقل می‌شود ولی امسال با تأخیر همراه بود، این ضرایب با تأخیر هفته گذشته به ما رسید در حالی که هر ساله این ضرایب در ابتدای سال به ما منتقل می‌شد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

علی باقرى: ایران تعهدات پایدار را عامل دستیابى به توافق می‌داند
صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۵ اردیبهشت ماه
زندگینامه شهید سید‌مرتضی آوینی (۱۳۲۶- ۱۳۷۲)
شناسایی پیکر سردار شهید اسماعیل لجم اورک
یادداشت اقتصادی| چرا تولید دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین!؟
دومین مورد ربوده شدن صهیونیست‌ها بعد از «الیزابت جاسوس»
عضویت ایران در شانگهای، مقابله عملی با تحریم‌های آمریکا است
آمپول هوا، بهای آزادی‌خواهی شاعر دهان‌دوخته
بازگشت پیکر مطهر ۳۵ شهید تازه تفحص شده به کشور+گزارش تصویری
قالیباف: پایگاه جامع رفاه ایرانیان در حال به روز شدن است

سرخط اخبار کل

شکستگی-لوله-آب-کیانشهر-اهواز-اصلاح-شد-فشار-آب-ملاشیه-تا-دوشنبه-تنظیم-می-شود
1402061919582280328326434
1400111913251669624713714
14001228000495_Test_PhotoN
IMG_۲۰۲۲۰۶۲۵_۱۵۲۶۵۴
140109101857364626572454

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *