پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

تولیدات خوزستان در نمایشگاه اکسپو مورد توجه فعالان اقتصادی

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: محصولات تولیدی واحد‌های صنعتی و تولیدی استان در ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران (اکسپو) توجه بسیاری از فعالان اقتصادی داخلی و خارجی را به خود جلب کرد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، علی مهدی‌پور با بیان اینکه نمایشگاه اکسپو ظرفیت بسیار خوبی برای معرفی توانمندی‌های صادراتی واحد‌های صنعتی است بیان کرد: ششمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی جمهوری اسلامی ایران با حضور واحد‌های تولیدی و صنعتی با قابلیت‌های لازم برای امور صادراتی و رقابت در عرصه‌های بین المللی برگزار شده است تا توانمندی‌های تولیدی صنعتگران و تولیدگان کشور را در معرض دید فعالان اقتصادی داخلی و خارجی قرار دهد.

وی افزود: این نمایشگاه فرصت ایده‌آل و بسیار مناسبی برای واحد‌های تولیدی صادرات محور است تا تولیدکنندگان بتوانند محصولات با قابلیت رقابت خود را معرفی و در معرض رقابت و دید مشتریان قرار دهند.

مهدی‌پور در ادامه با اشاره به توانمندی‌ها و قابلیت‌های تولیدی استان در امر صادرات اظهار کرد: بسیاری از محصولات با کیفیتی که تولیدکنندگان خوزستانی در نمایشگاه عرضه کردند قابلیت‌های لازم برای حضور در بازار‌های مختلف بین‌المللی و رقابت را دارا هستند.

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان اضافه کرد: تولیدکنندگان خوزستان می‌توانند در نمایشگاه‌های مختلف، دیگر تولیدکنندگان سراسر کشور را با مزیت‌ها و ظرفیت‌های کم نظیری که استان به لحاظ فضای صادراتی دارد آشنا کنند تا دیگر فعالان اقتصادی صادرات خود را از مجاری متعدد این استان انجام دهند.

وی با اشاره به زیر ساخت و موقعیت جغرافیایی خوزستان در امر صادرات ادامه داد: دسترسی مستقیم به آب‌های آزاد و بین المللی، برخورداری از چندین فرودگاه بین المللی، دسترسی به شبکه راه‌های اصلی و اتصال به راه آهن سراسری و وجود ۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی از جمله ظرفیت‌های استان خوزستان برای حوزه صادرات است.

مهدی پور اظهار کرد: این موارد همه بیانگر آن است که استان خوزستان بهترین شرایط را برای فعالیت‌های صادراتی واحد‌های صنعتی دارد.

۱۵ واحد صنعتی از خوزستان در این نمایشگاه ظرفیت‌های تولیدی و صنعتی استان را معرفی کردند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

یادی از قلندر موسیقی ایران در شبکه مستند
اقدام مهم دولت سیزدهم در حوزه نفت و گاز؛ از امضای ۷ قرارداد بزرگ تا توقف قطع برق و گاز در زمستان
استعدادیابی در خوزستان با اجرای طرح آموزش رایگان اسکیت
جریمه قاچاقچی ماشین ظرفشویی در ماهشهر
اعطای تسهیلات برای گازرسانی به منازل در خوزستان
کتاب جامع شهدای دانشگاه شهید چمران اهواز رونمایی شد
ایران به عنوان نایب رئیس مجمع عمومی سازمان ملل انتخاب شد
صفحه نخست روزنامه‌های شنبه ۳ تیر ماه
جهان سیاست| آمریکا دختران پوتین را تحریم کرد/ دور جدید تبادل اسرای جنگی
معاون استاندار خوزستان از مصدومان سانحه شوشتر عیادت کرد

سرخط اخبار کل

IMG_۲۰۲۲۰۴۱۴_۱۳۵۰۱۶
61624793
11052243_823
14010115000053_Test_PhotoN
IMG_20240327_185319_976-1024x683
1403011810561177929759994

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *