پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

تلاش برای بهبهود معیشت ساکنان ایذه ، باغملک ، دزپارت ، صیدون

امروز در جلسه ای با حضور مسئولان خوزستانی ، مشکلات ساکنان شهرهای ایذه ، باغملک ، دزپارت ، صیدون بررسی و بر بهبود وضع معیشت خانواده های این مناطق تاکید شد .

به گزارش گروه شهرستانی جوانان خوز ، استاندار خوزستان در نشست با حضور مسئولان استان برای بررسی مشکلات ساکنان شهرهای ایذه ، باغملک ، دزپارت و صیدون بر افزایش اشتغالزایی برای بهبود وضعیت معیشت مردم در ایذه تاکید کرد و گفت : اشتغالزایی یکی از مهمترین مسائل مورد توجه و اهمیت دولت سیزدهم برای مردم است .

علی اکبر حسینی محراب با تاکید بر تقویت تعاونی ها در استان ازود : با مشارکت تعاونی های روستایی و مردم طرح های توسعه ای در بخش کشاورزی این مناطق باید اجرایی شود.

وی با اشاره به اینکه طرح زراعت چوب به اقتصاد خانواده و روستا کمک میکند گفت : طبق اعلام سازمان آب و برق و جهاد کشاورزی خوزستان ، زراعت چوب هم به تثبیت زمین و هم جلوگیری از آلودگی محیط زیست منجر می شود که این طرح باید به زودی عملیاتی شود.

ارائه خدمات بهزیستی به نیازمندان در شهرهای ایذه ، باغملک ، صیدون و دزپارت

همچنین مدیرکل بهزیستی خوزستان در این نشست با اشاره به اینکه هیچ فرد پشت نوبتی مستمری در خوزستان وجود ندارد گفت : همه نیازمندان مستمری بگیر در شهرستان ایذه در حال دریافت مستمری و کمک هستند.

مهران کریمیان با بیان اینکه شش هزار و ۳۲۲ خانواده در ایذه زیرپوشش بهزیستی هستند افزود : در باغملک نیز چهار هزار و ۳۲۲ خانوار مستمری بگیر و
در دزپارت نیز ۵٧٧ خانوار تحت پوشش و حمایت بهزیستی قرار دارند.

توسعه طرح های ورزشی در شهرهای ایذه ، باغملک ، صیدون و دزپارت 

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز در این نشست از تکمیل و افتتاح ٣٧ پروژه ورزشی در شهرهای ایذه ، باغملک ، صیدون و دزپارت در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

حمید بنی تمیم گفت : از این تعداد ١٢ طرح در ایذه، ۱۶ طرح در باغملک ، پنج طرح در صیدون و چهار طرح در دزپارت قرار دارد.

وی افزود : باتوجه به اینکه ایذه یکی از قطب‌های کشتی کشور است ، برای تکمیل خانه کشتی این شهرستان سی میلیارد تومان از محل اعتبارات سفر رییس جمهور اختصاص یافت که با تعیین پیمانکار قرار است در مدت زمان ۱۸ ماه اجرایی شود.

تلاش برای توسعه اشتغالزایی در خوزستان

گفتنی است ، در این جلسه مقرر شد اقدامات قابل توجه در حوزه اشتغال در شهرستان‌های ایذه و باغملک ، برای ایجاد بیش از ٢٢٠ مورد شغل و بیش از ۶٠ مورد کمک هزینه مسکن انجام شود.

همچنین مسئولان آمادگی لازم برای استقبال از بخش خصوصی جهت راه اندازی مراکز درمان اعتیاد ، مراکز مشاوره خانواده و موسسات خیریه در این شهرستان ها را اعلام کردند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

آلودگی هوا در ۵ شهر خوزستان
خوزستان، شادمان در سالروز میلاد نبی اکرم (ص) و امام صادق (ع)
آتش سوزی در انبار یونولیت در اهواز
اجتماع خانوادگی مدافعان حریم خانواده در دزفول
مذاکرات ایران با ازبکستان برای صادرات نفت
خوزستان رتبه سوم تولید فولاد در کشور
حسینیه حضرت زهرا (س) در اهواز به بهره‌برداری رسید
تقویت فشار آب در مسکن مهر و کوی جانبازان اندیمشک
شناسایی پیکر مطهر دو شهید دفاع مقدس دزفول پس از ۴۱ سال
پیش بینی تحقق ۱۰۰ درصدی تولید در کشت و صنعت نیشکر دهخدا

سرخط اخبار کل

9074479_468
489471_463
1401042314300023725680934
1401012110142345925108904
10342699_111
8884764_124

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *