پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

تامین لوازم سرمایشی برای مددجویان کمیته امداد ماهشهر و بندر امام خمینی

کمیته امداد ماهشهر و بندر امام خمینی و شرکت پتروشیمی رازی با هدف  تامین لوازم سرمایشی شامل؛ کولر و یخچال، تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش گروه شهرستانی جوانان خوز،رؤسای کمیته امداد شهرستان ماهشهر و بندرامام خمینی با دکتر اوغور اوزیگیت مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی رازی گفت: این شرکت تا آنجا که در توان دارد برای کمک به محرومان و مستمندان منطقه در کنار کمیته امداد خواهد بود تا بتواند در این کار بزرگ، نقشی هر چند کوچک ایفا کند.
علی روشن، رئیس کمیته بندر ماهشهر و سمیه محیط رئیس کمیته بندر امام خمینی نیز در این دیدار با قدردانی از شرکت پتروشیمی رازی به عنوان یکی از شرکت‌های فعال منطقه در امور خیریه و عام المنفعه تاکید کردند: پتروشیمی رازی یک خیر بزرگ محسوب می‌شود که تاکنون در بخش‌های مختلف مشارکت‌های خوبی با این کمیته امداد داشته اند.
مسئولان کمیته امداد با ارائه گزارشی از اقدامات و فعالیت‌های ادارات خود به ایتام و نیازمندان زیر پوشش خود و همچنین انجام مسئولیت‌های اجتماعی پتروشیمی‌های منطقه در زمینه کمک به مددجویان گفتند: برخی از شرکت‌های پتروشیمی منطقه ویژه بویژه شرکت پتروشیمی رازی همکاری خوبی با کمیته امداد در طرح‌های مختلف داشته که قطعاً برکات این اقدامات شامل حال مددجویان و خانواده آن‌ها بوده و همچنین موجبات خیر و برکت برای آن شرکت و کارکنان خودم و خیر آن نیز خواهد شد.
هدف از انعقاد این تفاهمنامه تامین وسائل سرمایشی و لوازم منزل خانواده است.
در این تفاهم نامه که میان کمیته امداد شهرستان ماهشهر و بندر امام خمینی از یک طرف و شرکت پتروشیمی رازی از سوی دیگر منعقد شده و به امضای مدیر عامل شرکت پتروشیمی رازی و مدیر کل کمیته امداد استان خوزستان رسیده است، مقرر شده که مبلغ ۵۰ میلیارد ریال توسط شرکت پتروشیمی رازی و ۵۰ میلیارد ریال از سوی کمیته امداد تامین اعتبار و از این طریق تعداد ۳۰۰ دستگاه کولر گازی و ۱۵۰ دستگاه یخچال فریزر خریداری و تحویل مددجویان تحت پوشش کمیته امداد شهرستان بندر ماهشهر و بندر امام خمینی شود.
پایان گزارش/
4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

سیدحسن خمینی:«گفت‌وگو» تنها راه برون رفت از بن‌بست‌های اجتماعی
صدور بیش از پنج هزار و ۷۰۰ اخطار برق به اداره های کلانشهر اهواز
سه فوتی بر اثر دو حادثه آتش سوزی در اهواز
شرط وزیر ارتباطات برای موافقت با افزایش تعرفه اینترنت
وزیر اطلاعات: هم‌افزایی‌های امنیتی در دولت سیزدهم افزایش یافته است
لزوم توجه به خوزستان به عنوان ملی‌ترین استان از لحاظ ظرفیت‌های اقتصادی
صیدون باغملک پرباران ترین شهر خوزستان
حضرت فاطمه زهرا (س) الگو و سرمشق همه زنان و جامعه بشریت
آزادی ۱۸ زندانی با امتیاز مرخصی پایان حبس در اهواز
باند قاچاق سلاح و مهمات جنگی در خوزستان متلاشی شد

سرخط اخبار کل

10715985_532
169090189
9458145_871
صحن_مسجد_جامع_دزفول
8727192_662
170148078

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *