پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بیانیه دانشگاه هنر درباره عملیات “وعده صادق”

دانشگاه هنر با صدور بیانیه ای ضمن پاسداشت مجاهدت‌های رزمندگان محور مقاومت در عملیات ظفرمندانه وعده صادق هنرمندان عدالتجو و ظلم ستیز را برای همراهی در راه ستیز با جهان خواران دعوت کرد.

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز، دانشگاه هنر در بیانیه ای ضمن پاسداشت مجاهدت‌های غیورمندانه رزمندگان محور مقاومت در عملیات ظفرمندانه وعده صادق، کلیات برنامه‌های راهبردی ده ساله دوم دانشگاه هنر را در هفت بند معطوف به اهداف و نیازهای محور مقاومت و مسایل پنجمین دهه انقلاب اسلامی را اعلام کرد. دانشگاه هنر همچنین همه هنرمندان عدالتجو و ظلم ستیز را برای همراهی در راه ستیز با جهان خواران شرق و غرب دعوت کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم اللّٰه الرحمن الرحیم

سلام بر سرور و سالار شهیدان و آزادگان جهان، حضرت اباعبدالله الحسین و سلام بر آخرین رهروان این راه سرخ، شهدای حمله تروریستی به کنسولگری جمهوری اسلامی ایران در دمشق؛

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَولِیاءَ اللهِ وَ اَحِبّائَهُ

اَلسَّلامُ عَلَیکُم یَا اَصفِیَآءَ اللهِ وَ اَوِدّآئَهُ

اَلسَلامُ عَلَیکُم یا اَنصَارَ دینِ الله

عارف مجاهد‌ و پیر فرزانه ما، حضرت امام خمینی رحمه الله علیه فرمود: خون پاک صدها هنرمند فرزانه در جبهه های عشق و شهادت و شرف و عزت، سرمایۀ‏‎ ‎‏زوال ناپذیر آنگونه هنری است که باید، به تناسب عظمت و زیبایی انقلاب اسلامی،‏‎ ‎‏همیشه مشام جان زیباپسندِ  طالبانِ جمال حق را معطر کند.

اکنون در آستانه حماسه غرورآفرین رزمندگان اسلام و مجاهدان محور مقاومت در تنبیه رژیم غاصب صهیونیستی و انجام ظفرمندانه عملیات وعده صادق، ما اهالی هنر، بهترین سلام ها و سپاس ها را به رهبر و فرمانده سرافراز و آزاده میدان جهاد و مبارزه، حضرت آیت الله العظمی خامنه ای، تقدیم داشته و آمادگی و اراده ی خود را برای پاسداشت و ادامه این مجاهدت ها در قامت هنر مبارزه، هنر حماسه و هنر مقرب حقیقتی والا و عظیم که از برکت خون شهیدان مان بر ما آشکار گشته اعلام می داریم.

دانشگاه هنر ایران تحت زعامت رهبر معظم انقلاب اسلامی،  در وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی و قدرشناسی از مجاهدت های اخیر رزمندگان محور مقاومت، ارتقا و تعالی دانشگاه هنر در جایگاه نهاد پرچم دار پرورش و آموزش دانشگاهی هنر، جهاد و مبارزه را با جدیت پیگیری خواهد کرد؛ پرچمدار هنری خواهیم بود که راه ستیز با جهان خواران شرق و غرب را می شناسند و یاریگر و پیشرو جهاد و مبارزه در عرصه های مختلف محور مقاومت باشد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

سردار احمدیان دبیر شورای عالی امنیت ملی شد
تردد ۳۴ هزار زائر حسینی از مرز‌های خوزستان
افزایش ظرفیت تولید آب مقطر در نیروگاه رامین
برگزاری مسابقه طراحی پوستر مسجد، کانون نشاط در خوزستان
بیانیه سپاه بمناسبت سالگرد ارتحال امام| تأسی به مکتب امام و رهبری، ضامن ناکامی دشمنان است
مخبر: از هر طرح و ابتکار موثری برای ثبات لبنان حمایت می‌کنیم
رونق اقتصادی با راه اندازی بازارچه دائمی صنایع دستی در ماهشهر
محدودیتی در صادرات و واردات تجهیزات نظامی نداریم
رهبر معظم انقلاب: مسئولان کشورهای اسلامی شریان‌های حیاتی رژیم صهیونیستی را قطع کنند
بیانیه۳۳ تشکل فرزندان شاهد کشور درباره اغتشاشات اخیر

سرخط اخبار کل

10946932_267
9798429_287
1401062115111917226076154
IMG_۲۰۲۲۰۷۱۹_۱۸۵۱۱۷
1403020115302889129854754
9641254_536

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *