پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بیانیه جامعه اسلامی مدیران به مناسبت روز دانشجو

جامعه اسلامی مدیران، طی بیانیه ضمن گرامیداشت روز دانشجو از دانشجویان بیدار و اصحاب رسانه فعال در حوزه مطالبات دانشجویی قدردانی کرد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، جامعه اسلامی مدیران، طی بیانیه ضمن گرامیداشت روز دانشجو از  دانشجویان بیدار و اصحاب رسانه فعال در حوزه مطالبات دانشجویی قدردانی کرد.

 متن بیانیه بدین شرح است:

روز ۱۶ آذر سال ۱۳۳۲، روز مقاومت در برابر استکبار جهانی و نمایانگر روح استکبار ستیزی، استقلال طلبی و عدالت خواهی دانشجویان در پرتو اسلام و روز بیداری قشر نخبه جامعه است. امروز  دانشگاهیان آگاه و بیدار برای حفظ حرمت خون شهیدان و صیانت از اصول و آرمان های اصیل اسلام و انقلاب همچون شهدای جهاد علمی از بذل جان خویش دریغ نخواهند کرد.

اکنون پس از گذشت هفتاد سال از واقعه دهشتناکی که صحن دانشگاه را لاله گون ساخت، استکبار جهانی همچنان با طراحی توطئه های مکرر سیاسی و اقتصادی علیه جمهوری اسلامی در تلاش است تا از طریق عملیات روانی و رسانه ای، اهداف شوم خود را برای تسلیم ملت ایران از طریق تحریم و جنگ اقتصادی رقم بزند، بی شک تکیه بر ظرفیت های داخلی و بهره گیری از قشر جوان، آگاه، متخصص و فرهیخته دانشگاهی، روند خوداتکایی کشور در تحقق راهبرد ایران قوی را تقویت خواهد کرد.

جامعه اسلامی مدیران ضمن گرامیداشت یاد، نام و آرمان های بلند و تمدن ساز شهدای گرانقدر ۱۶ آذر ۱۳۳۲ و تأکید بر لزوم تأسی جنبش دانشجویی به رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) برای حفظ آرمان خواهی، روحیه انقلابی و استکبارستیزی، از دانشجویان بیدار و  اصحاب رسانه فعال در حوزه  مطالبات دانشجویی که سهم بزرگی در ایجاد آگاهی برای نخبگان علمی کشور دارند قدردانی می نماید و امیداست به فضل الهی دانشجویان متعهد، مؤمن، انقلابی و آینده ساز، طراحی های اردوگاه دشمن برای نفوذ در جنبش های دانشجویی و تضعیف این سرمایه گرانقدر ملی را خنثی کرده و در راه پیشرفت همه جانبه و تداوم عزت و اقتدار ایران اسلامی بیش از پیش کوشا باشند.

جامعه اسلامی مدیران

پایان متن/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

ستاد فهما خوزستان هتک حرمت به مقدسات را محکوم کرد
"گرد و خاک" دوباره خوزستان را در بر می‌گیر‌د
دانشی : سیاست ثابت مناطق نفت‌خیز جنوب حمایت از حرکت‌های علمی و پژوهشی است
برخورد قاطع پلیس با مخلان امنیت در خوزستان
استاندار خوزستان:دشمن از اقدامات دولت در جهت نجات اقتصاد کشور خوشحال نخواهد شد
امکان استفاده از سوخت آزاد و یارانه‌ای بدون افزایش قیمت در خوزستان
امام‌ خامنه‌ای: آمریکایی‌ها از منطقه شرق فرات در سوریه باید بیرون رانده شوند
گسترش صلح و سازش در پرونده‌های قضایی خوزستان
«هرگز نمیرد آن‌که دلش» جَلد مشهد است
پوشش تحولات اوکراین| کی‌یف: هیچ پیش شرطی برای مذاکره با روسیه وجود ندارد

سرخط اخبار کل

169692634
1400091210064698324184504
1401022417475739925322364
9648902_729
14010226001133_Test_PhotoN
hemmat

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *