پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بیانیه ارتش:ملت ایران برسر آرمان‍های نظام ثابت قدم مانده است

ارتش جمهوری اسلامی ایران، به‌مناسبت ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران»، بیانیه‌ای صادر کرد.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، ارتش جمهوری اسلامی ایران، به‌مناسبت ۱۲ فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران»، بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم اللّٰه الرحمن الرحیم

دوازدهم فروردین ماه سال ۱۳۵۸ روز تعیین کننده و ماندگار در تاریخ پرافتخار ایران اسلامی است. روزی که ملت فهیم، بصیر و انقلابی کشور عزیزمان با حضور حماسی و رای قاطع بیش از ۹۸ درصدی خود، الگوی جدیدی از حاکمیت مبتنی بر مردم سالاری دینی تحت عنوان «جمهوری اسلامی ایران» را بنیان نهادند.

دوازدهم فروردین «روز جمهوری اسلامی ایران» سرآغاز دستیابی مردم ایران به استقلال و آزادی و رهایی از استبداد داخلی و استکبار خارجی پس از یک دوره طولانی و تاریخی در مبارزه علیه نظام‍های طاغوتی و وابسته به بیگانگان است که در پرتو مجاهدت روحانیت شیعه و رهبری حکیمانه حضرت امام خمینی(ره) مبتنی بر آموزه‌های دین مبین اسلام، مکتب عاشورا و ایثار و فداکاری آحاد ملت غیور ایران حاصل شد.

جمهوری اسلامی ایران امروز با اتکا به قدرت الهی و پشتیبانی ملت مؤمن، انقلابی و بصیر ایران به شجره‌ای تنومند و قوی تبدیل شده که ثمرات آن در اقتدار داخلی و اعتلای خارجی برای جهانیان روشن است.

نظام اسلامی ایران از آغاز مورد کید و کینه دشمنان قرار داشته و با انواع توطئه و فتنه‌ها، از جمله جنگ تحمیلی، ترور، تحریم اقتصادی، تهاجم فرهنگی و فشارهای سیاسی مواجه شده است، اما ملت غیور ایران با اتکا به تعالیم اسلامی، تحت رهبری‌های حکیمانه امامین انقلاب در برابر دشمنان مقاومت و ایستادگی کردند و بر سر آرمان‍های نظام اسلامی ثابت قدم ماندند.

نظام جمهوری اسلامی با طی مراحل انقلاب و نظام‌سازی، به دستاوردهای بزرگ در حوزه های مختلف علمی و فناوری، دفاعی و امنیتی، پزشکی و عمرانی دست یافته و ایران اسلامی را به قله‌های افتخار و سربلندی رسانده است. این نظام مقدس که ثمره خون هزاران شهید گلگون کفن و مجاهدت مجاهدان راه خداست، با  یاری خداوند متعال، هدایت‌های رهبر فرزانه انقلاب و هوشیاری ملت آگاه و بصیر ایران اسلامی همچون گذشته توطئه‌های دشمنان را که امروز در ابعاد و اشکال ترکیبی و شناختی ظهور یافته و در پی جدا کردن مردم از نظام اسلامی است، خنثی کرده و در گام دوم انقلاب اسلامی نیز با شتاب در مسیر ساخت تمدن نوین اسلامی، مسیر عزت، تعالی و پیشرفت را طی کرده و در جهت ظهور منجی عالم بشریت (عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف) بسترسازی می‌کند.

ارتش جمهوری اسلامی ایران ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت شریف  ایران در ماه میهمانی خدا و لیالی قدر، دوازدهم فروردین روز «جمهوری اسلامی ایران» را گرامی داشته و اعلام می‌دارد، همچون گذشته، تحت فرماندهی فرمانده معظم کل قوا(مدظله العالی) با اقتدار از نظام جمهوری اسلامی ایران که دستاورد بزرگ و تاریخی ملت ایران است، حفاظت و پاسداری می‌کند و در این مسیر فداکار و ثابت قدم خواهد ماند.»

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

مشکلات اقتصادی یا فرهنگی؛ مانع اصلی فرزندآوری کدام است؟
با حکم مدیرکل؛ انتصاب سرپرست معاونت امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان
مدیرکل جدید اموال و املاک استان خوزستان منصوب شد
نخستین جشنواره جهانی شعر مقاومت آغاز به کار کرد
صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۷ تیر ماه
آمادگی خوزستان برای افتتاح طرح های نفتی با حضور رییس جمهور
ثبت سه رویداد فرهنگی خوزستان در تقویم رویداد‌های گردشگری کشور
آیین مراسم تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «حوض خون» در اندیمشک برگزار شد
بازدید استاندار از دکل ۲۷ فتح شرکت ملی حفاری ایران
رئیسی: دنیا حق دهد که به آمریکا بی‌اعتماد باشیم

سرخط اخبار کل

170325176
1399091217582485921738794
9613760_558
9133008_581
169489134
140103101252054625430844

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *