پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز 

استاندار خوزستان گفت: تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت استخراج ۵۵ هزار بشکه در روز بزودی با حضور رییس‌جمهور مورد بهره‌برداری قرار میگیرد.
به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان روز جمعه ۶ بهمن ماه در سفر به شهرستان های دشت آزادگان و هویزه از تأسیسات نفتی سپهر و جفیر که توسط شرکت نفت و گاز اروندان در حال بهره برداری و توسعه است بازدید کرد.

استاندار خوزستان در حاشیه این بازدید در گفتگویی رسانه ای گفت: تاسیسات نفتی سپهر و جفیر در آینده نزدیک با حضور رییس‌جمهور رسماً مورد بهره‌برداری قرار میگیرد.

وی افزود: هم اکنون بهره‌برداری آزمایشی از این میدان نفتی با ظرفیت ۳۰ هزار بشکه در روز انجام می‌شود که این رقم در زمان بهره‌برداری به ۵۵ هزار بشکه در روز خواهد رسید و برای صادرات و استفاده در پالایشگاه ها از آن استفاده خواهد شد.

حسینی محراب اظهار داشت: برداشت از میادین مشترکی که با کشورهای عراق، عربستان، قطر و دیگر کشورهای همسایه داریم حتما باید محقق شود چون نفت سرمایه ملی محسوب میشود و این اقدام جزو اولویت های سیاست های کلان نظام ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری قید شده است.

بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز  بهره‌برداری از تاسیسات نفتی سپهر و جفیر با ظرفیت ۵۵ هزار بشکه در روز 

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

۱۲۰ گرم طلای غیر استاندارد در اهواز شناسایی و توقیف شد.
رییس سازمان انرژی اتمی: هیچ‌گونه انحرافی در برنامه هسته‌ای ایران وجود ندارد
سرمایه‌گذاری پتروشیمی‌ها در مناطق نفتخیز جنوب
بازداشت شبانه مدیرعامل یک شرکت دولتی|متهم روانه زندان شد
آسمانی شدن پدر شهید جاویدالاثر مروج
پیام تبریک استاندار خوزستان به مناسبت روز معلم
دانشگاه | تجلیل از استاد دانشگاه شهید چمران اهواز
قدردانی رئیس رسانه ملی از تلاش‌های کارکنان مرکز خوزستان در مراسم بزرگ اربعین حسینی
شناور شدن ساعت کاری ادارات خوزستان در مهر ماه
تردد بیش از ۲۳ میلیون خودرو در محور‌های خوزستان

سرخط اخبار کل

169619683
01
169772648
1401111012324051626933283
9643737_510
4590517

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *