پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

برگزاری مسابقه طراحی پوستر مسجد، کانون نشاط در خوزستان

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان از برگزاری مسابقه طراحی پوستر «مسجد، کانون نشاط» در استان داد.

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز ، حجت‌الاسلام قاسم سمیری اظهار کرد: مسابقه طراحی پوستر «مسجد، کانون نشاط»، از سری برنامه‌های اوقات فراغت کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در خوزستان برگزار می‌شود.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد خوزستان، هدف از این مسابقه را مشارکت هنرمندان در معرفی مساجد به عنوان پایگاه نشاط دینی و در اختیار گذاشتن آثار تولید شده به فعالین مسجدی برای معرفی برنامه‌های اوقات فراغت مسجد محله عنوان کرد.

وی با بیان اینکه موضوع این مسابقه مسجد کانون نشاط (اوقات فراغت مسجدی) و دارای بخش‌های مسجد محله و طرح ملی مسجد، کانون نشاط است، افزود: در بخش طراحی پوستر مسجد محله، به مؤلفه بومی بودن پوستر در انتخاب اجزای تصویری و شخصیت‌پردازی بومی امتیاز ویژه تعلق می‌گیرد.

حجت‌الاسلام سمیری با اشاره به اینکه در بخش ملی باید مؤلفه جامع بودن، استفاده از زبان عربی (زبان دوم) و تولید مختص مسابقه را دارا باشد، اضافه کرد: پوستر حتماً باید در ۲ قالب JPG کم حجم و فایل اصلی (PSD) ارسال باشد و استفاده از آرم و نام کانون در پوستر الزامی است.

وی با بیان اینکه عنوان اصلی پوستر «مسجد، کانون نشاط» است که حتماً باید درج شود، تاکید کرد: هر نفر می‌تواند در مجموع چهار اثر در اندازه‌های ۷۰*۵۰ سانتیمتر ارسال کند و تایپوگرافی امتیاز ویژه دارد.

مدیر ستاد فهمای خوزستان به چگونگی ارسال آثار اشاره کرد و ادامه داد: برای ارسال اثر، بعد از ورود به کاربری خود در سامانه bachehayemasjed.ir از فرم من هنرمندم، رشته هنر‌های تجسمی، تخصص پوستر و جشنواره «مسجد کانون نشاط» اقدام شود.

وی، مهلت ارسال آثار را تا ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ بیان کرد و یادآور شد: جوایز بخش مسجد محله شامل ۶ هدیه یک میلیون تومانی برای ۶ نفر و یک هدیه ۲ میلیون تومانی برای یک نفر و در بخش ملی یک هدیه سه میلیون تومانی برای یک نفر و ۲ هدیه ۲ میلیون تومانی برای ۲ نفر است.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

ناتو برای پایان جنگ اوکراین دست به دامن چین شد
سهم ۱۵.۵ درصدی خوزستان از مبادله‌های تجاری کشور
سرلشکر سلامی: امکان جنگ از دشمن سلب شده است
کانون وکلای خوزستان برای خانواده چهار قربانی ساختمان متروپل آبادان پرونده تشکیل داد
فعالیت ۴۲ مدرسه سمپاد در خوزستان
وحیدی: سازندگان شعار‌ «زن، زندگی، آزادی» شنیع‌ترین صحنه‌ها را برای زنان به وجود‌ آوردند
برگزاری کارگاه تخصصی نویسندگی دفاع مقدس در اهواز
باید دست سوداگران در کوه‌خواری و ساحل‌خواری را قطع کرد
برداشت ۱۳ هزار تن سیر در دزفول
تحولات جهانی مؤثر بر بورس (طلای سیاه)

سرخط اخبار کل

9588633_324
169989258
11203009_455
1401061213275970826019744
IMG_20240125_140556_912
9775152_799

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *