پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

برگزاری شانزدهمین المپیاد ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در دزفول

به گفته رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان؛ شانزدهمین المپیاد ورزشی این هیئت در دزفول برگزار خواهد شد.

به گزارش گروه شهرستانی جوانان خوز،جمال فتاحی گفت: شانزدهمین المپیاد ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا استان خوزستان ۲۶ و ۲۷ شهریور ماه در رشته‌های شطرنج، دارت، تنیس‌روی‌میز و تیراندازی به میزبانی شهرستان دزفول برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این المپیاد در ۲ بخش آقایان و بانوان در ۲ رده سنی زیر ۳۵ سال و بالای ۳۵ سال برگزار می‌شود، افزود: در این دوره از مسابقات ۱۲۵ نفر از ۱۲ شهرستان حضور خواهند داشت که خدا را شاکریم تنها هیات‌هایی استانی هستیم که تمامی هزینه‌های غذا و حتی میان وعده و اسکان و نیز جام و مدال‌ها را  به مدت دو روز تقبل کرده‌ایم. ضمن این که مراسم اختتامیه به صورت  باشکوه و با اهداء مدال، حکم و جام قهرمانی در دو بخش طبق روال همیشگی برای ۶۴ ورزشکار برتر را به بهترین شکل ممکن برای با اراده‌ترین ورزشکاران عزیز محیا کرده‌ایم.
فتاحی می‌گوید: استقبال از مسابقات بسیار خوب بوده است و بدون شک برگزاری چنین رویداد‌هایی در روحیه ورزشکاران هیات ما که ورزشکارانی خاص محسوب می‌شود، تاثیر بسیاری دارد. جا دارد از حمید بنی‌تمیم، مدیرکل ورزش و جوانان استان خوزستان و حامی همیشگی ما و امین رستمی رییس، هیئت شهرستان دزفول و تمام ورزشکاران این هیات که دلسوزانه پای کار هستند و روسای هیات‌های شهرستانی که با تمام مشکلات اقتصادی موجود ورزشکاران را به این مسابقات اعزام می‌کنند تا این رقابت‌ها به بهترین شکل ممکن برگزار شود، تشکر کنم.
رئیس هیئت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا خوزستان ادامه داد: تا روزی که من افتخار خدمت به ورزشکاران بیماران خاص و پیوند اعضاء استان را دارم هیچ کوتاهی در حقشان نخواهم کرد. برگزاری همین المپیاد استانی حدود ۷۰ میلیون تومان برای ما هزینه دارد و دلمان زخمی از نامهربانی‌ها است و همیشه مطالبه‌گر حقمان در استان بوده‌ایم، اما در این استان ما را غریبه حساب می‌کنند. به امید روزی که کارخانجات و شرکت‌های استانی حق ورزشکاران بیماران خاص استان را بدهند.
وی اضافه کرد: ۲ میزبانی بزرگِ اردوی‌های تیم ملی، اعزام همه گرو‌های بیماران خاص به مسابقات قهرمانی کشور، اعزام اولین تیم بیماران خاص به مسابقات بین‌المللی در تاریخ ورزش کشور، برگزاری دو دوره المپیاد بزرگ استانی، مراسم تجلیل از مدال آوران قهرمانی کشور و مجمع استانی، از برنامه‌های انجام شده توسط هیات در سال گذشته است.
پایان گزارش/
4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

دو فوتی درپی تصادف جاده دزفول_شوشتر
فعالیت تجاری گمرکات خوزستان در ایام نوروز
صفحه نخست روزنامه‌های شنبه ۳ تیر ماه
توزیع بیش از ۵ هزار تن کود شیمیایی میان کشاورزان خوزستان
مستند ۵۲ نقطه در اهواز تولید می‌شود
سه فوتی بر اثر دو حادثه آتش سوزی در اهواز
دستور رئیس جمهور به رئیس بنیاد شهید و وزیر بهداشت برای تأمین نیازهای درمانی جانبازان
صفحه نخست روزنامه‌های شنبه ۱۱ تیر ماه
کار در منزل از طریق رمز ارز دیجیتال، ترفند شیادان سایبری
وزنه‌برداری قهرمانی آسیا| ۶ مدال برای ایران در دسته فوق سنگین

سرخط اخبار کل

9598526_477
8550519_594
1401062713211885826111964
4041603
9721081_622
IMG_۲۰۲۲۰۴۰۵_۰۰۰۳۴۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *