پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بازدید معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان از مراکز فرهنگی شوشتر

دکتر منادی ؛ تجلیل از شخصیت‌های فاخر فرهنگی هنری شوشتر و برگزاری رویدادهایی با هدف نکوداشت شخصیت‌های تاثیرگذار حوزه‌ی فرهنگ ، هنر و ادب ضروری است .

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز ، دکتر مجید منادی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان طی یک سفر شهرستانی از برخی مراکز و موسسات فرهنگی شوشتر بازدید کرد.

وی با حضور در بخش‌های مختلف و متنوع  چاپخانه و‌کانون تبلیغاتی سینا گرافیک ( به عنوان یکی از مجهز ترین مراکز چاپ و تبلیغات شوشتر و استان) به جهت نو آوری‌ها ، تجهیزات نوین و به روز ،  ایجاد اشتغال و همکارهای مداوم با حوزه فرهنگ و هنر شهرستان از مدیر مجموعه چاپ و تبلیغات سینا گرافیک ( غلام سهیلی) قدردانی کرد .

دکتر منادی افزود : در سفر آینده ضمن بازدید از دیگر مراکز چاپ و تبلیغات شوشتر ، با هدف بررسی ظرفیت ها ، رفع موانع رشد و توسعه  صنعت چاپ و مشکلات چاپخانه‌داران ، با مدیران این مراکز دیدار خواهند داشت .

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان با حضور در موسسه‌ی فرهنگی – هنری همایش سازان جوان فردوسیان با مدیر این مرکز در خصوص فعالیت های صورت گرفته و پیش رو گفتگو کرد ، و فردوسیان مدیر موسسه نیز ضمن قدردانی از همکاری‌های خوب اداره کل و اداره شهرستان گزارشی از اقدامات سال گذشته موسسه را ارایه کرد .

بازدید از کاروانسرای افضل و موزه‌ی زنده یاد نژاد فتحی ، دیدار با مدیران مجموعه مذکور ، گفتگو با برخی غرفه‌داران و نشست با هنرمندان فعال از دیگر برنامه‌های دکتر منادی در سرای افضل شوشتر بود .

پایان بخش برنامه‌های معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی خوزستان حضور در خانه سبز هنرمندان و دیدار و گفتگو با استاد بهداری رئیس انجمن نقالی و شاهنامه خوانی شوشتر بود ، که ضمن تماشای اجرای نقالی یکی از هنرمندان خردسال عرصه‌ی نقالی در خصوص آموزش‌های نقالی در سطح استان و بهره‌مندی هر چه بیشتر از ظرفیت‌های نقالی شوشتر توافقاتی با مدیر انجمن نقالی شوشتر صورت گرفت .

دکتر منادی در ادامه‌ی این بازدیدها ، تجلیل از شخصیت‌های فاخر فرهنگی هنری شوشتر را در خلال برنامه خواستار شد و برگزاری رویدادهایی با هدف نکوداشت شخصیت های تاثیرگذار حوزه ی فرهنگ ، هنر و ادب را ضروری دانست .

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

واژگونی مرگبار تانکر حمل سوخت در محور اهواز -رامهرمز
صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۸ تیر ماه
بازپس گیری بیش از ۵ هکتار از اراضی ملی در دزفول
هشدار وزیر اطلاعات نسبت به سوءاستفاده دشمن از آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی
زندگینامه شهید محمد علی جهان آرا (۱۳۳۳ - ۱۳۶۰)
نظر ۳ پزشک متخصص درباره سی‌تی‌اسکن مهسا امینی
دستگیری دو شکارچی دراج در شوشتر
بررسی روند اجرای طرح خط ۷۰۰ انتقال آب شوشتر
تولید بیش از ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار مگاوات ساعت برق در نیروگاه رامین اهواز
پیش بینی وزش باد و گردوغبار محلی در خوزستان

سرخط اخبار کل

9788369_458
8613864_492
9611936_696
8518185_195
169898915
17965255_642

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *