پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

ایستادگی با اقتدار پلیس مقابل هنجارشکنان و قانون‌شکنان

فرمانده انتظامی خوزستان : پلیس با اقتدار در مقابل هنجارشکنان و قانون‌شکنان خواهد ایستاد.
به گزارش گروه خبری جوانان خوز، فرمانده انتظامی استان خوزستان در همایش ملی چادر‌های آسمانی با تاکید بر ضرورت کار فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب گفت: پلیس با اقتدار و تمام وجود در مقابل هنجارشکنان و قانون‌شکنان خواهد ایستاد.

سردار سید محمود میرفیضی اظهار داشت: بر اساس دیدگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حجاب یک ضرورت شرعی، واجب الهی و یک امر قانونی است و کشف آن حرام شرعی و سیاسی است.

وی افزود: با توجه به اینکه دشمنان ما در حوزه عفاف و حجاب برای کشف حجاب و بدحجابی با برنامه‌ریزی حضور دارند، مقام معظم رهبری به مسئولان و دست‌اندرکاران دولت تاکید کرد که حتماً باید با برنامه، نقشه و راه مناسب در این حوزه ورود کنند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان عنوان داشت: یکی از وظایف ذاتی و قانونی که پلیس برعهده دارد صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی است که بر اساس منویات مقام معظم رهبری وظیفه خود می‌داند که اقداماتی را انجام دهد.

وی با بیان اینکه بر ضرورت کار فرهنگی در حوزه عفاف و حجاب تاکید کرد و افزود: یکی از کار‌های فرهنگی برگزاری همایش‌هایی همانند همایش چادر‌های آسمانی است که به دنبال ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است.

سردار میرفیضی افزود: اهداف همایش چادر‌های آسمانی تحکیم بنیاد خانواده، تبیین پیامد‌ها و آسیب‌های بد حجابی در جامعه و تجلیل از فعالان حوزه عفاف حجاب است.

این مقام ارشد انتظامی در خوزستان گفت: با توجه به اینکه پلیس به عنوان خادم بی منت در حوزه برقراری نظم و امنیت و بر اساس وظایف قانونی مسئول حراست و حفاظت از کرامت و شخصیت زنان ایران اسلامی است با اقتدار و تمام وجود در مقابل هنجارشکنان و قانون‌شکنان خواهد ایستاد.

فرمانده انتظامی استان خوزستان بیان داشت: در آستانه هفته “عفاف و حجاب” یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و خاصه شهدای عفاف و حجاب را گرامی می‌داریم، شهدایی که همواره در وصایایشان به حفظ حجاب تأکید داشته‌اند.

سردار میرفیضی عنوان داشت: ان‌شالله بتوانیم با وظایفی که برعهده همه ما وجود دارد بتوانیم گام‌های موثری را در توسعه عفاف و حجاب برداریم.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

نهایی شدن تعیین شعب اخذ رای در خوزستان
آیت‌الله قائم مقامی: "سلام فرمانده" پدیده‌ای آخرالزمانی است
اتحادیه اروپا: به توافق با ایران برای تامین نفت نیازمندیم
نام نویسی از متقاضیان در هنرستان هنرهای زیبای اهواز
قرارگاه خاتم مجری طرح اصلاح حرم سبزقبا (ع)
روایت مشکاتیان از کوچهِ سازها
رقابت ۵۳۰ هزار نفر در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
نشست هنرمندان با معاون علمی و مهندسی فرهنگی ستاد امر به معروف و نهی از منکر خوزستان
قالیباف: پایگاه جامع رفاه ایرانیان در حال به روز شدن است
دنیای پیش رو بدون رژیم صهیونسیتی است

سرخط اخبار کل

IMG_20230419_201141_383-1024x682
9641299_662
1402052816291341228177514
1401070110081261026138824
169883804

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *