پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه

طی احکامی جداگانه ای از سوی حجت الاسلام موسوی فرد نماینده ولی فقیه و رئیس ستاد امربه معروف خوزستان ، رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه منصوب و با حضور جانشین دبیر ستاد امربه معروف استان معارفه شدند .

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، جلسه معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه با حضور اعضای ستاد امر به معروف شهرستان و مدیران شهرستانی و آقای ذوالفقار کیانی جانشین دبیر ستاد و آقای حسین باغنده معاون دبیر ستاد استان در دفتر امام جمعه شهرستان برگزار شد .

جانشین دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر استان در این جلسه ضمن تبریک ماه رجب و ولادت حضرت علی(ع) و روز پدر ایام اللّٰه بهمن ماه را یاد آور شد و گفت : هر کسی در دین اسلام و نزد خداوند جایگاهی خاص دارد ، و خداوند از همان ابتدای خلقت بشر فریضه‌ی امربه معروف و نهی از منکر را ابلاغ کرد ، و رسالت این پیام در مرتبه نخست انبیاء و سپس ائمه‌ی اطهار (ع) و بعد علمای عزیز هستند که خداوند در مسئولیت تبلیغ به آنها لطف داشته است .

کیانی افزود : همه‌ی فروع دین به اندازه ی هم مهم و مورد توجه هستند ، یعنی همان اندازه که نماز واجب است امر به معروف و نهی از منکر نیز واجب است .

وی ادامه داد و گفت : قانون برای همه مسئولیت و شرح وظایفی وضع کرده است ، که در همین قانون نیز نظام اجرایی شورای امربه معروف و نهی از منکر دستگاه‌های اجرایی نیز آمده است .

جانشین دبیر ستاد امربه معروف استان اظهار داشت : ستاد امربه معروف استان زیر نماینده ولی فقیه در استان و ستادهای شهرستانی زیر نظر امام جمعه شهرستان و ستاد استان فعالیت می نمایند .

کیانی گفت : حُسن خدمت در شهرستان‌های کوچک این است که وقتی کاری انجام می‌شود ، تاثیر آن دیده می‌شود ، فلذا ستاد امربه معروف استان انتظار دارد ادارات شهرستانی مطالبات مردم را بهتر پیگیری نمایند .و شهرستان کرخه از شهرهای قرآنی و جزء افتخارات استان در بحث قرآن و ولایتمداری می باشد .

وی با بیان اینکه خدای بزرگ با نزول قرآن به بسترسازی جهت پیشبرد فرهنگ اسلامی بیان کرد : ستاد امربه معروف و نهی از منکر قانون محور است ، و همه ما باید قانون محور باشیم ، و ستاد شهرستان خواست توجه خاصی به برگزاری جلسات توجیهی و پیوسته با فرهنگیان ، اصناف و بازاریان ، کارمندان و رانندگان وسایل نقلیه عمومی داشته باشد .

جانشین دبیر ستاد امربه معروف استان در پایان ضمن ابلاغ سلام حجت‌الاسلام موسوی فرد رئیس و دکتر شهریاری دبیر ستاد استان احکام مسئولیت رئیس و دبیر ستاد شهرستان کرخه را اعطاء کرد .

انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه انتصاب و معارفه رئیس و دبیر ستاد امربه معروف و نهی از منکر شهرستان کرخه

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

پایان گلزنی لیونل مسی پس از ۱۱ بازی
جنس و نقش انگشتری رسول خدا(ص) چه بود؟
صدور مجوز ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی هفتکل
اختصاص ۱۸ هزار میلیارد تومان اعتبار سفر رئیس جمهور به خوزستان
حضور فرنگی‌کاران خوزستان به اردوی تیم‌ملی جوانان
صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۹ خرداد ماه
جمع آوری سیفون‌های غیر مجاز در شبکه‌های آبیاری میانآب شوشتر
مراسم گرامیداشت شهدای راه قدس برگزار شد / تصاویر
نفرات برتر مسابقات جودو قهرمانی کشور نوجوانان مشخص شدند
پایان سفر رئیس جمهور به خوزستان

سرخط اخبار کل

9606719_670
9474363_624
1402072613555473428591324
170256619
168260750966519100-1-1280x720

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *