پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

امیرعبداللهیان: پیروزی های بزرگی نصیب ملت فلسطین شده است

وزیر امور خارجه کشورمان و زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین در محل وزارت امور خارجه کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، حسین امیر عبداللهیان، وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار زیاد النخّاله، دبیر کل جهاد اسلامی فلسطین با وی در وزارت خارجه کشورمان از نقش مهم جنبش جهاد اسلامی فلسطین در دفاع از حقوق ملت فلسطین و مبارزه علیه تجاوزگری رژیم غاصب صهیونیستی تجلیل کرد.

امیرعبداللهیان وحدت جریان‌های مقاومت در فلسطین و نوار غزه در نبرد جاری را یکی از جلوه‌های ارزشمند ملت فلسطین دانست و افزود: در سایه وحدت و انسجام جریان‌های مقاومت فلسطین و نبرد قهرمانانه آنان و نیز ایستادگی تاریخی و مثال زدنی ملت فلسطین، روحیه دشمن درهم شکست و برغم همه سختی ها و تلخی‌ها، اما پیروزی‌های بزرگی در جبهه‌های مختلف سیاسی، حقوقی، بین‌المللی و میدانی نصیب ملت فلسطین شده است.

رئیس دستگاه دیپلماسی کشورمان سفر رهبران‌ مقاومت فلسطین به تهران در آستانه روز جهانی قدس را حاوی پیام مهمی برای منطقه و جهان دانست و ابراز اطمینان کرد که روز جهانی قدس امسال با شکوه هرچه بیشتری از سوی ملتهای آزاده جهان گرامی داشته خواهد شد.

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به افزایش بحران‌های چندلایه در داخل رژیم صهیونیستی گفت: امروز ملت فلسطین از هر زمان دیگری مقتدرتر و مورد حمایت ملتهای جهان می باشد و رژیم صهیونیستی منفورتر و منزوی تر از هر زمان دیگری است.

امیرعبداللهیان تاکید کرد بی تردید جهان شاهد پیروزی های بیشتر ملت و مقاومت فلسطین در آینده خواهد بود.

زیاد نخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز ضمن ابراز خرسندی از این دیدار و با اشاره به دیدارها و مشورت های متعدد با وزیر امور خارجه کشورمان در طول شش ماه اخیر، جمهوری اسلامی ایران را یک پشتیبان حقیقی برای ملت فلسطین، قدس و جهان اسلام دانست و از حمایت‌های مستمر مقام معظم رهبری، رییس جمهور، دولت و ملت ایران از ملت  فلسطین قدردانی کرد.

وی افزود: برغم شش ماه جنگ نابرابر رژیم صهیونیستی علیه نوار غزه و حمایت همه‌جانبه سیاسی، بین‌المللی، تسلیحاتی و نظامی آمریکا از این رژیم، اما ملت و مقاومت فلسطین علیرغم تلخی‌ها و سختی های بسیار و تقدیم هزاران شهید و تحمل محاصره کامل باریکه غزه، اجازه تحقق هیچیک از اهداف راهبردی رژیم صهیونیستی را ندادند و متجاوزان و حامیان آنها نتوانستند در اراده و روحیه مقاومت و ایستادگی ملت فلسطین خللی وارد کنند.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، جنگ رژیم صهیونیستی علیه غزه را یک آزمایش بزرگ برای همه جهان توصیف کرد و گفت در شش ماه گذشته چهره حقیقی دوست و دشمن برای ملت فلسطین روشنتر شده است.

وی افزود: ملت فلسطین برغم همه جنایات دشمن صهیونیستی، مقاومتی تاریخی از خود نشان داد و با توجه به‌ حمایت نامحدود آمریکا و برخی دولت‌ها از رژیم صهیونیستی، جریان‌های مقاومت در لبنان، یمن، عراق و سوریه نیز حمایت شرافتمندانه خود از ملت فلسطین را دریغ نکردند و اکنون محور مقاومت در منطقه بیشترین وحدت و انسجام را دارد.

زیاد نخاله تاکید کرد: ملت فلسطین صاحب اراده، تصمیم، ایمان و شجاعت است و اراده خود را بر دشمن صهیونیستی و حامیان آن تحمیل خواهد کرد و ما یقین داریم که پیروزی نهایی بر دشمن صهیونیستی نزدیک است.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

بهینه سازی پست برق در شوشتر
واکنش سخنگوی وزارت خارجه روسیه به اظهارات رافائل گروسی
اعزام کشتی نفتکش افراماکس ۲ برای انجام آزمایش‌های دریایی به خلیج فارس
شعر ؛ «شب سیاه»
رشد ۱۲ درصدی شاخص بورس در بهار ۱۴۰۱
هواشناسی خوزستان در اطلاعیه‌ای هشدار داد
طرح جهاد تبیین در مدارس خوزستان اجرا می‌شود
مستند ۵۲ نقطه در اهواز تولید می‌شود
بیانیه ارتش:ملت ایران برسر آرمان‍های نظام ثابت قدم مانده است
قالیباف: لازمه غلبه بر جنگ شناختی دشمن عبور از تعارض‌ها در حکمرانی است

سرخط اخبار کل

1401032210573326125516104
1398120613154233819784404
10734313_448
1402030615102586627669424
9186137_631
10173547_760

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *