پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

افزایش ۲۰ هزار بشکه‌ای برداشت نفت از میدان‌های غرب کارون

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان: با پایداری تولید، از ابتدای امسال شاهد افزایش ۲۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت در غرب کارون هستیم.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان گفت: با جابه‌جایی بعضی خطوط جریانی نفت چاه‌ها در میدان

 آزادگان جنوبی، برای رفع مشکل عقب راندن نفت از سوی چاه‌های پرفشار به سمت چاه‌های کم‌فشار، از ابتدای امسال تولید نفت در غرب کارون ۲۰ هزار بشکه افزایش داشته است.

عذاری اهوازی با اشاره به اینکه عزم و اهتمام جدی ما حل مشکلات و چالش‌های تولید است افزود: نشست های بررسی و کارشناسی دقیق به‌منظور حل مشکلات و چالش‌های افزایش تولید از تأسیسات کارخانه فرآورشی غرب کارون و ارتقای ظرفیت تولیدی آن با توجه به تحویل‌گیری چاه‌های نو برگزار می شود.

وی با اشاره به ابتکار‌ها و اقدام‌های خوب همکاران خود در این شرکت به‌منظور افزایش تولید ادامه داد: ما توانستیم با جابه‌جایی بعضی خطوط جریانی نفت چاه‌ها در میدان آزادگان جنوبی برای رفع مشکل عقب راندن نفت از سوی چاه‌های پرفشار به سمت چاه‌های کم فشار، از ابتدای امسال شاهد رشد ۲۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت در غرب کارون باشیم.

ابوذر شریفی، مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت نیز با اشاره به اینکه اقدام‌های خوبی در توسعه میدان‌ها انجام شده است، گفت: با دستیابی به برنامه تولیدی و توسعه‌ای این شرکت، ۱۷ چاه از هفته آینده طی برنامه و هماهنگی‌هایی به شرکت نفت و گاز اروندان تحویل خواهد شد که به تولید نفت این شرکت افزوده می‌شود.

گفتنی است، در نشستی تخصصی، مدیران هر دو شرکت به آخرین وضع نواقص چاه‌ها، پد‌ها و میزان تولید و بهره‌برداری از ۱۷ چاه جدید در شرف تحویل پرداختند و در پایان نیز درباره مسائل و چالش‌های تولید همچون خوردگی لوله‌های جریانی و نشتی‌های رخ داده، حفاظت کاتدی خطوط انتقال، مشکلات پمپ‌های به‌کار گرفته‌شده در تأسیسات غرب کارون، همچنین ماشین‌آلات و نیروی انسانی شاغل در میدان‌های تحویل‌گیری شده بحث و گفتگو کردند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

هوای ۳ شهر خوزستان آلوده به دود آتش سوزی بخش عراقی تالاب هورالعظیم
جوانان‌خوز | پرواز جنگنده‌های ایرانی در آسمان تهران
مژده وزیر نیرو به مردم/ اقدام ویژه‌ای در صنعت برق در راه است
تمام دیدارهای دیپلماتیک رئیسی در نیویورک
جریمه نقدی قاچاقچی ملزومات ماینر در دزفول
کلنگ زنی طرح تعریض پل و جاده روستای گاومیش آباد دزفول
بهره برداری از پل عالی آباد اندیکا تا پایان آبان ماه
معارفه مدیر جدید حوزه‌های علمیه خوزستان
زندگی نامه شهید سید عبدالرضا موسوی

سرخط اخبار کل

بارگیری
IMG_۲۰۲۲۰۸۳۱_۰۹۰۹۵۹
9882449_224
1402012211444418127369544
4506820
1400082510250477624059234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *