پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

افزایش درخواست‌ها برای استعفای نخست وزیر اسرائیل؛ نتانیاهو فقط برو!

آقای نتانیاهو فقط برو و ما را تنها بگذار، سارا، فرزندان، هدایا، خانه و استخرت را با خودت ببر، هواپیما را هم بردار و از زندگی ما محو شو.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، «آقای نتانیاهو فقط برو و ما را تنها بگذار، سارا، فرزندان، هدایا، خانه و استخرت را با خودت ببر، هواپیما را هم بردار و از زندگی ما محو شو»، این مقدمه مقاله‌ای است که در شماره امروز سه شنبه روزنامه عبری زبان زمان منتشر شده است.

در راستای موج انتقادات شدیدی که از نتانیاهو به ویژه در سایه ناکارآمدی ساختار امنیتی رژیم صهیونیستی و عدم پاسخگو بودن و انفعال ۵ ساعته‌اش در مقابل عملیات حماس شکل گرفته، این روزنامه خطاب به نخست وزیر رژیم صهیونیستی نوشت: همه چیز از جمله صندوق شواهد و مدارک تحقیقات جنایی و فسادهای اقتصادی ات را سوار هواپیما کن، چمدان هایت را ببند، کتاب مقدسی که پوتین به هدیه داده بود را هم بردار و از جلو چشم ما محو شو، حتی خودروی نخست وزیر و خودروی همسر نخست وزیر و خودروهای فرزند نخست وزیر  را هم ببر، اگر خواستی آب استخر را هم تخلیه کن، ما آمادگی داریم برای تسهیل رفتنت آن را برایت بسته بندی کنیم.

صندوق‌های مربوط به اسناد هر بلایی که سر ما آوردی را هم می‌توانی ببری، صندوق فاجعه میرون، صندوق آتش سوزی کرمل، صندوق جنگ نگهبان دیوار، صندوق براون ـ الخلیل، صندوق ترور نافرجام خالد مشعل و صندوق‌های دیگر هم جزو چیزهایی است که می توانی ببری.

در بخش دیگری از این مقاله آمده است، اصلا تو هیچ تقصیری در تمامی این فجایع نداشتی، حتی در فاجعه بزرگ و هولناک اخیر هم تو بی تقصیری، دو صندوق برای این فاجعه، همان طوری که سارا دوست دارد، برایت بسته بندی می‌کنیم، همه چیز را ببر حتی هواپیمایی که ۷۰۰ میلیون شیکل از پول ما را به خاطر آن به یغما بردی، سوار هواپیما شو و به هر جای دنیا که می‌خواهی برو اما برو و از زندگی ما خارج شو، ‌ای جغد به گونه ای برو که گویی اصلا نبودی، تو باعث از هم پاشیدگی ما شدی، در ۱۴ سال حکومتت اقتصاد اسرائیل را به به پایان خط رساندی، ما را در بعد نظامی مضمحل کردی، مشکلات اقتصادی برای ما به بار آوردی و باعث از هم گسیسختگی جامعه ما شدی.

۱۴ سال برده خواسته‌های تو بودیم، قبول! تو برنده شدی ما هم دست خود را به عنوان تسلیم بلند می‌کنیم و پرچم سفید را بالا می‌بریم، فقط برو و دیگر باز نگرد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

روایت ضیافت زوار با مستندسازی به زبانهای عربی و فارسی
دولت یکشنبه ۸ خرداد را در سراسر کشور عزای عمومی اعلام کرد
اصناف خوزستان باید از قیمت‌های مصوب تبعیت کنند
مرکز کارشناسان رسمی قوه قضاییه با ۲۰ هزار کارشناس در ۳۱ استان کشور فعال هستند
هوای خوزستان تا اواسط هفته آینده پایدار است
سینه‌چاکان دولت داروغه‌ها و تدلیس سیستماتیک علیه دولت رئیسی
جزئیات جدید از احکام متهمان پرونده متروپل
تاکید استاندار خوزستان بر تامین زمین برای طرح‌های مسکن
حادثه غرق شدگی در شهرستان شوش
گسترش فعالیت‌های بین‌المللی در پارک علم و فناوری خوزستان

سرخط اخبار کل

8558877_400
140207112117057728485164
10210583_267
1400102219355264924523394
10280666_357
14030128131016702298249010

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *