پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

افزایش توان صادرات و تامین فولاد مورد نیاز کشور از خوزستان

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان : در تامین نیاز بازار‌های داخلی و تزریق شمش و اسلب، افزایش ۶۹ درصدی داشته‌ایم.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از رشد ۲۰ درصدی صادرات فولاد میانی در این شرکت در دو ماهه نخست امسال خبر داد و گفت: در تامین نیاز بازار‌های داخلی و تزریق شمش و اسلب، رشد ۶۹ درصدی داشته‌ایم.

امین ابراهیمی با اشاره به عملکرد تولیدی دو ماهه ابتدایی امسال این شرکت اظهار کرد: درآمد فروش محصولات شرکت فولاد خوزستان در یک عملکردی موفق در ۲ ماهه نخست سال جاری به ۱۳ هزار و ۱۱۷ میلیارد تومان رسیده است که رشد ۹۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

وی افزود: درآمد فروش محصولات این شرکت در اردیبهشت امسال نیز به ۸۴۳۳ میلیارد تومان رسیده که بعد از درآمد فروش ۸۴۷۳ میلیارد تومانی در اسفند ۱۴۰۰، بالاترین درآمد فروش ماهانه در تاریخ این شرکت بوده است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان ادامه داد: همچنین درآمد فروش فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال، ۱۱۰ درصد بیش از ماه مشابه سال قبل بوده است.

ابراهیمی عنوان کرد: تناژ فروش فولاد میانی (بیلت، بلوم و اسلب) فولاد خوزستان در بازار‌های داخلی و خارجی در ۲ ماهه نخست ۱۴۰۲، حدود ۶۴۴ هزار تن بوده که رشد ۴۵ درصدی را نسبت به مدت مشابه سال قبل نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید

وی افزود: شاخص تامین نیاز بازار داخلی توسط فولاد خوزستان، یعنی تزریق شمش و اسلب به بازار داخلی، در ۲ ماهه نخست امسال بیش از ۳۸۳ هزار تن بوده که رشدی ۶۹ درصدی نسبت به دوره مشابه سال قبل داشته است.

مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان با اشاره به صادرات فولاد میانی در این شرکت گفت: در مجموع فروردین و اردیبهشت ماه امسال، صادرات فولاد میانی توسط فولاد خوزستان نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۲۰ درصد افزایش یافته و به حدود ۲۶۱ هزار تن رسیده است.

ابراهیمی در پایان خاطرنشان کرد: در یک عملکرد موفق، تناژ فروش فولاد میانی فولاد خوزستان در اردیبهشت امسال به بیش از ۴۱۱ هزار تن رسید که رشد ۵۹ درصدی نسبت به ماه مشابه سال قبل را نشان می‌دهد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

گرامیداشت یاد شهیدان خوزستان در بیش از سه هزار یادواره
عاقبت تلخ هورالعظیم در تالاب بین‌المللی شادگان تکرار می‌شود؟
جانشین فرمانده‌ کل سپاه:‌ شرایط را برای ایجاد کارگاه‌های کوچک فراهم کرده‌ایم/ اعطای تسهیلات از سوی سپاه
صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۳۰ فروردین ماه
برگزاری آیین تجلیل از هنرجویان برتر هنرستان های پسرانه و دخترانه هنرهای زیبای اهواز
ساماندهی سگ های بلاصاحب در برخی شهرهای خوزستان
انتشار تفاسیر رهبر معظم انقلاب در قالبی نو
برچیدن ۳۵۰ کلاس درس سنگی در خوزستان به دست خیران
زندگینامه شهید سبزعلی خداداد (۱۳۳۸ - ۱۳۶۵)
مولتی روتور بمب افکن هوشمند نزاجا رونمایی شد

سرخط اخبار کل

10240156_205
1694484
9427786_191
8711167_985
169978173
IMG_۲۰۲۲۰۹۰۸_۱۵۱۷۱۴

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *