پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اعلام فعالیت‌های انتخاباتی در صداوسیمای استان خوزستان

مدیرکل صداوسیمای استان خوزستان فعالیت‌های انتخاباتی این مرکز را اعلام کرد.

به‌گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، داریوش دبیقی با اشاره به پخش بسته‌های انتخاباتی به دو زبان فارسی وعربی در ۳ بخش خبری سیما و ۲ بخش خبری رادیو از ۳۰ آبان ماه گفت:این روند به صورت هفتگی و افزایشی در حال انجام است.

 وی با بیان اینکه گفتگوی ویژه خبری با موضوع انتخابات از اول دی ماه به مدت ۴۵ دقیقه بر روی آنتن رفته است افزود: تولید برنامه مجازی روز نگار با محوریت روزنامه‌های استان با موضوع انتخابات از ۲۳ دی ماه نیز تولید و پخش شده است.

مدیر کل صداوسیمای استان خوزستان در ادامه گفت: تولید وپخش خاطره‌های انتخاباتی از روستا‌ها تا خاطرات شیوخ و بزرگان لر و بختیاری، روزنامه نگاران، افزایش انعکاس خبرهاوتحولات پیش روی انتخاباتی در قالب گزارش وخبر‌های مکتوب مهمترین تولیدات حوزه خبرگزاری صداوسیمای استان می‌باشد.

دبیقی در ادامه به فعالیت‌های حوزه صدا اشاره کرد و گفت:اجرای نمایش کوتاه (در قالب طنز)، برنامه آیا می‌دانید؟ در قالب بسته صوتی، صدای مردم، مشکات (با محوریت کلام رهبری)، برنامه حواسمون باشه، پخش زنده آیتم آیا میدانید دربرنامه‌ی روزی نو، اجرای نمایش کوتاه انتخاباتی در میان برنامه صدای پای کارون به صورت زنده و برنامه یازده دوازده به صورت مجله و در روز‌های دوشنبه بر روی آنتن صدا می‌روند.

وی با اشاره به اینکه در حوزه سیما نیز مینی سریال طنزروز‌های آخر اسفند از اواخر بهمن روی آنتن می‌رود، گفت: همچنین بسته گزارش خلاقانه، دوربین مخفی، اجرای برنامه ترکیبی کارآمد به صورت زنده، پخش برنامه روایتگر، گزارش‌های انتخاباتی، کارآمد، اساسنامه، یه روزتازه، لحن الحیاه، گفتمان، اصایل، خانه من، شوگار، شونشینی دزفیلیون، پخش مستند‌های تصویب شده از ستاد معاونت سیاسی، نماهنگ و موسیقی، موشن گرافیک‌های انتخاباتی، زیرنویس و بیانات رهبری از جمله تولیدات انتخاباتی حوزه سیما هستند.

مدیر کل صدا و سیمای استان خوزستان ادامه داد: همچنین ۱۴ بسته ۲ ساعته در حوزه تامین برنامه برای ۱۴ کانال محلی انتخابات در نظرگرفته شده است، که برگرفته از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های آن حوزه انتخابیه است.

دبیقی بیان کرد: در حوزه شعر وموسیقی نیز تولید یک اثر موسیقی با محوریت انتخابات، با زبان و گویش‌های اقوام عرب، بختیاری، دزفولی، شوشتری، بهبهانی، ترکی، قشقایی و لری در حال انجام است.

وی به فعالت‌های فضای مجازی اشاره کرد و گفت:مجموعه صندوق خاطرات (خاطرات کارگزاران انتخابات) با ساختار ویدیو، مجموعه از رای تا رای (آراء اندیشمندان جهان در خصوص انتخابات) با ساختار عکس نوشته، مجموعه یازده ۱۲ (مباحثی پیرامون انتخابات)، مجموعه کاری انتخاباتور (برپایه کاریکاتور‌های انتخاباتی)، مجموعه انتخاباتی به سبک حاج قاسم (شاخص‌های انتخاب اصلح از نگاه حاج قاسم سلیمانی) با ساختار پوستر عکس نیز از دیگر آثار تولیدی در حوزه مجازی صدا و سیمای خوزستان می‌باشد.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

پژوهش‌ها درباره مالیات چه می‌گویند؟
شهادت جانباز ۷۰ درصد حاج محمود قلیان در دزفول
ذخایر کالاهای اساسی ایران بی‌سابقه شد
اختصاص ۱۲.۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نفت برای عمران خوزستان
صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۱۹ تیر ماه
کشف ۱۴ قبضه سلاح جنگی و شکاری در بندر امام خمینی
تماس تلفنی وزرای خارجه ایران و اوکراین
اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در خوزستان
توقیف محموله کالای قاچاق در اندیمشک
از بهترین نمایش فصل استقلال تا مهمترین وظیفه مدیران آبی

سرخط اخبار کل

10239918_834
1401063108005570126130954
169899264
IMG_20240407_211835_469-1024x683
1401040723392532925597814
1400102208500658924518294

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *