پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش

اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی اعلام شد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ گفت: مشاهده نتایج از طریق درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور امکانپذیر است.

علی صدر افزود: متقاضیان چنانچه در ردیف قبول‌شدگان نهایی قرار گرفته‌اند، می‌توانند به منظور طی سایر مراحل استخدام مطابق مفاد اطلاعیه منتشر شده اقدام کنند.

وی می‌گوید: داوطلبانی که در ردیف قبول‌شدگان نهایی در این مرحله از آزمون قرار نگرفته‌اند و نسبت به قبول نشدن خود در آموزش و پرورش معترض هستند، می‌توانند پس از ۴۸ ساعت از اعلام نتایج از سوی سازمان سنجش آموزش کشور به درگاه اطلاع‌رسانی اداره کل آموزش و پرورش استان ارزیابی شده خود مراجعه و از نحوه ثبت اعتراض از طریق سامانه اعتراض به ارزیابی تکمیلی آموزگاران مطلع شوند.

صدر ادامه داد: براساس دفترچه آزمون مشاغل دبیری و هنرآموز، افرادی که در آزمون آموزگار ابتدایی شرکت کرده‌اند، در صورت دارا بودن شرایط می‌توانستند در آزمون دبیری و هنرآموز نیز شرکت کنند.

به گفته وی؛ پذیرفته نهایی آزمون آموزگار ابتدایی چنانچه در ردیف معرفی‌شدگان چند برابر  آزمون دبیری و هنرآموز قرار گیرند از فرایند استخدام آزمون دبیری و هنرآموز حذف خواهند شد و استخدام آنان صرفاً برای آموزگار ابتدایی صورت خواهد گرفت، بنابراین در صورت تمایل نداشتن می‌توانند انصراف قطعی (با ثبت رسمی در دفترخانه اسناد رسمی) خود را از آزمون آموزگار ابتدایی تحویل اداره کل آموزش و پرورش سهمیه خدمتی کنند، در این صورت قبولی آنان در آزمون آموزگار ابتدایی «کان لم یکن» تلقی خواهد شد و می‌توانند فرایند آزمون دبیری و هنرآموز را ادامه دهند.

صدر می‌گوید: اعلام نتایج نهایی آزمون بر اساس مجموع نمره کل نهایی داوطلبان معرفی شده دارای شرایط با وزن امتیاز آزمون‌های کتبی و امتیاز ارزیابی تکمیلی و با در نظر گرفتن سهمیه‌های قانونی به تعداد یک برابر ظرفیت پذیرش صورت گرفته است.

سرپرست معاونت آزمون‌های سازمان سنجش آموزش کشور در پایان به متقاضیان توصیه کرد: به منظور کسب اطلاعات بیشتر اطلاعیه منتشر شده در درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور در مورد اعلام نتایج آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی و آموزگار استثنایی سال ۱۴۰۱ را به دقت مطالعه کنند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

اعزام تیرانداز خوزستان به مسابقات جام جهانی باکو
نخستین جشنواره جهانی شعر مقاومت آغاز به کار کرد
رکورددار جوانان جهان: اخلاق و نظم اولویت کار قاسم غزالیان بود
رشد مخاطبان با کنش‌گری هنرمندان در مسائل جامعه
هنرمندان پیشکسوت متولد فروردین تجلیل شدند
صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۳ خرداد ماه
ستاد مدیریت بحران گتوند در پی وقوع زلزله به حالت آماده باش درآمد
دشت شیمبار جلوه گاهی از بهشت در بهار خوزستان
ضرورت تامین حق آبه نخیلات شادگان
بیانیه بسیج: مجازات پشیمان‌کننده در انتظار صهیونیستهاست

سرخط اخبار کل

9967900_755
8603565_741
169716281
1402020114414992627439574
140203311438200727809484
1401033006521171125548884

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *