پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

استاندار خوزستان : ۱۸۰ هزار میلیارد ریال در دور دوم سفر رییس جمهور به خوزستان اختصاص یافت

استاندار خوزستان گفت: ۱۸۰ هزار میلیارد ریال در سفر دوم رییس جمهور به خوزستان برای انجام پروژه‌های استان اختصاص داده شده است.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز ، علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی خوزستان در محل استانداری بیان کرد: این میزان اعتبار تخصیص داده شده در سفر دوم رییس جمهور به استان، کمک شایانی به انجام طرح‌ها و پروژه‌های استان می کند.

وی گفت: مدیران در سطح ملی باید از مشکلات و مسائل استان اطلاع داشته باشند و مسئولان خوزستانی باید ارتباط بهتر و بیشتری را با مدیران خود در وزارتخانه‌های مربوطه داشته باشند تا بتوانند برای استان امتیازات و اعتبارات بهتری را کسب کنند.

استاندار خوزستان با بیان اینکه مهم ترین عامل کنترل مدیریت بودجه است افزود: مدیران دستگاه ها باید اطلاع و نظارت کافی را بر نحوه هزینه کرد بودجه داشته باشند و بهترین شکل در جذب و استفاده از بودجه اقدام کنند.

حسینی محراب ادامه داد: به دولت پیشنهاد داده ایم که اختیار نظارت ،اقدام و تخصیص اعتبار به پروژه های درون خوزستان به مدیران درون استان داده شود در صورت پذیرفته شدن این پیشنهاد، پروژه ها با سرعت بیشتری پیش خواهند رفت.

استاندار خوزستان افزود: در سطح ملی پیگیر پیشرفت هر چه بیشتر پروژه هایی همچون آبرسانی غدیر، فدک، کوثر و طرح های فاضلاب در استان هستم تا با رفع مشکلات روند اجرای این طرح ها سرعت بیشتری بگیرد.

حسینی محراب با بیان اینکه خوزستان دچار یک عقب ماندگی تاریخی به دلیل هشت سال جنگ تحمیلی است گفت: این عقب ماندگی با تلاش مدیران قابل جبران است و ضرورت دارد به صورت شبانه روزی پیگیر مسائل استان باشند.

وی تاکید کرد: باید اقدامات موثرتری از استان های دیگر برای پیشرفت استان انجام داد و در این راه از شرکت های بزرگ فعال در خوزستان نیز باید کمک گرفت.

در ادامه این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان بیان کرد: یکی از طرح هایی که در بودجه ابلاغی به استان باید مد نظر باشد پروژه نهضت ملی مسکن است، برای تزریق بودجه به این طرح مهم باید اولویت قائل بود.

محمد خانچی افزود: از دیگر پروژه های مهم عمرانی دیگر در استان طرح بازآفرینی بافت های فرسوده بوده که بیشتر در مناطق حاشیه نشین و کم برخوردار استان در قالب پروژه بزرگتری به نام اقدام مشترک برای بهبود وضعیت سکونت اقشار ضعیف در استان در حال انجام است.

وی تاکید کرد: تخصیص اعتبار به این طرح و همراهی تمام دستگاه ها برای اجرای این پروژه مورد تاکید است.

دور دوم سفر رییس جمهور به خوزستان روزهای هفتم و هشتم اردیبهشت ماه امسال انجام گرفت.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

هشدار زرد بارندگی در خوزستان
رکابزنی جوانان و پیشکسوتان خوزستان در دزفول +عکس
سه فوتی بر اثر حریق یک منزل مسکونی در اهواز
امکان استعلام حساب، تسهیلات و خدمات چک در پنجره هوشمند بانک مرکزی
توسعه فضای آموزشی مدارس مناطق حاشیه شهر رامشیر
اصلاح خط فاضلاب خیابان ۱۶ غربی منطقه کیانپارس
قدردانی از برترین های رویداد ملی بازی‌های ویدئویی خوزستان
آیت الله رئیسی: هر جا به بیرون چشم دوخته شد عقب‌ماندگی‌ به‌وجود آمد | باور امام این بود که راه خدا از میان خلق می گذرد
ضرورت نگاه حرفه ای به روابط عمومی در صنعت آب و برق
فرماندار هویزه منصوب شد

سرخط اخبار کل

11006400_325
9671972_788
1400040620233045223106964
1401010110590827625017824
9787451_516
1401070109591368726138794

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *