پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

استاندار: خوزستان کاملاً مهیای برگزاری انتخابات است

استاندار خوزستان گفت: تعداد ۳۵۳۱ شعبه اخذ رای در استان خواهیم داشت که این رقم افزایش ۱۲ درصدی نسبت به دوره قبل داشته است و امیدواریم در برگزاری این انتخابات مشکلی نداشته باشیم.

گزارش گروه سیاسی جوانان خوز ، به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات خوزستان، علی اکبر حسینی محراب استاندار خوزستان روز یکشنبه ۸ بهمن ماه در ارتباط تلفنی با برنامه “صبح بخیر ایران” از شبکه یک سیما به تشریح آخرین روند اجرایی انتخابات پیش‌رو در استان پرداخت.

وی در این گفتگوی تلویزیونی به اشاره به نام نویسی ۲۵۴۵ نفر در مرحله پیش‌ثبت‌نام گفت: از این رقم تعداد ۱۳۷۹ داوطلب در مرحله ثبت‌نام نهایی اقدام به نام نویسی کردند و در این راستا در ۳۰ شهرستان و ۴۱ بخش مستقل در سطح استان خوزستان هیئت‌های اجرایی انتخابات تشکیل شد.

وی افزود: پس از بررسی های صورت گرفته توسط شورای محترم نگهبان هم‌اکنون به ازای هر کرسی مجلس شورای اسلامی در استان ۴۴ داوطلب با یکدیگر رقابت میکنند.

حسینی محراب اظهار داشت: تبلیغات غیر رسمی انتخاباتی و رفت و آمدهای مربوطه در استان آغاز شده است و خوزستان کاملاً مهیای برگزاری انتخابات است.

استاندار خوزستان تصریح کرد: تعداد ۳۵۳۱ شعبه اخذ رای در استان خواهیم داشت که این رقم افزایش ۱۲ درصدی نسبت به دوره قبل داشته است و امیدواریم در برگزاری این انتخابات مشکلی نداشته باشیم.

حسینی محراب ادامه داد: تمام آسیب ها و نقدهایی که در انتخابات های گذشته وجود داشت مانند مشکلاتی که در مناطق کوهستانی و سخت گذر و صندوق های سیار بود آسیب شناسی شد؛ در همین راستا ده درصد از صندوق های سیار که زمینه بروز شبهه داشت کاهش یافت و به صندوق های ثابت اضافه شد.

استاندار خوزستان خاطرنشان کرد: با هدف برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات جلسات متعددی با گروه های میانجی مردمی، متنفذین، سران عشایر عرب، لر، بختیاری، ترک، قشقایی، بهمئی، قنواتی و … نخبگان دانشگاهی، احزاب، گروه ها، تشکل های مختلف، سمن ها و … برگزار شده است.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

رئیسی: شناسایی مودیان مالیاتی جدید دستاورد بزرگی برای تحقق عدالت مالیاتی است
زارع‌پور: حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران خط قرمز وزارت ارتباطات است
مهلت دوباره برای ارسال آثار به جشنواره ملی تئاتر لاله‌های سرخ
مانور ترکیبی پاسخگویی به شرایط اضطرار دریایی در مجتمع بندری امام خمینی
امنیت دفاعی | پهپادها ضریب نفوذ ایران در منطقه را افزایش می‌دهند
اضافه شدن ۸ فرنگی کار به باشگاه فولاد خوزستان
صدرنشینی تیم تنیس روی میز پالایش و پخش آبادان در لیگ برتر
۱۴ سالگی ثبت جهانی سازه‌های آبی‌ـ‌تاریخی شوشتر
بیش از ۹۵ هزار معلول زیر پوشش بهزیستی خوزستان
ماه شریف رجب و شعبان ماه آمادگی است

سرخط اخبار کل

1398060310161156118198674
170890739
9797487_466
1402072613555473428591324
9588633_324
IMG-20220606-WA0061-1-700x394

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *