پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

استاندار خوزستان ؛ با تمام توان ایستاده ایم/ نمی گذاریم هیچ مانعی جلوی پیشرفت شهر را بگیرد

استاندار خوزستان با بیان اینکه با تمام توان ایستاده ایم تا نگذاریم هیچ مانعی جلوی پیشرفت شهر را بگیرد؛ گفت: همه امکانات دستگاه های استان برای رفع مشکلات مردم به کار گرفته شود.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، علی اکبر حسینی محراب، استاندار خوزستان در جلسه پایش شهر اهواز اظهارداشت: طرح فاضلاب شهر اهواز به گونه ای سامان داده شود که ماندگار باشد.

وی با بیان اینکه دستگاه ها و صنایع بزرگ در قالب ارزش افزوده و مسئولیت های اجتماعی در ساماندهی آب های سطحی با شهرداری همکاری کنند؛ عنوان کرد: رسیدگی به آب های سطحی وظیفه شهرداری است و باید در این زمینه تلاش های لازم را انجام دهد.

استاندار خوزستان بر استفاده از روش های تأمین مالی جدید در استان تاکید کرد و بیان داشت: با فروش فاضلاب شهر به صنایع میتوان برای استان تولید درآمد کرد.

حسینی محراب تصریح کرد: دست فضای سبز، نیروگاه ها و صنایع از آب کارون قطع شود و تامین آب آن ها از طریق خرید پساب فاضلاب صورت گیرد.

وی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان ورود جدی را در این زمینه داشته باشد تا با استفاده از دانش تیم های مطالعاتی قوی، گام های مثبتی در فروش پساب فاضلاب شهری و پساب صنعتی نیشکر برای استان برداریم.

استاندار خوزستان ابراز داشت: موانع از سر راه مردم برداشته شود؛ جلسات مربوط به پایش شهر اهواز مرتبا برگزار شوند تا از سد مشکلات گذر کنیم.

حسینی محراب گفت: با تمام توان ایستاده ایم تا نگذاریم هیچ مانعی جلوی پیشرفت شهر را بگیرد.

وی با بیان اینکه مردم آبگرفتگی را تحمل نخواهند کرد؛ خاطرنشان کرد: از روز نخست همه امکانات متمرکز شود حتی اگر لازم باشد شهر را به چند حوزه فعالیتی تقسیم کنیم و مسئولیت هر بخش کار به دستگاه ‌های ذی ربط سپرده شود.

استاندار خوزستان با اشاره به بازگشایی مدارس در هفته آینده اظهار داشت: دانش آموزان ما نباید دغدغه ترافیک و سرویس مدارس راداشته باشند و با خیال راحت در کلاس درس حاضر شوند.

حسینی محراب تصریح کرد: آموزش و پرورش تمیزی مدارس را سرلوحه کار خود قرار دهد و با همکاری شهرداری و سایر دستگاه‌ هافضای شهری را برای مدارس و دانشگاه ‌ها در آغاز سال تحصیلی آماده کند.

وی در پایان بیان داشت: در صورت امکان ریل باس برای تردد خانواده ها فعال شوند؛ همه به کمک بیایند تا برای ایام بازگشایی مدارس فرزندان ما تغییرات فضا و زیبایی شهر را حس کنند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

هواپیمای فرسوده به جاذبه‌های شهری اهواز اضافه شد
تشییع پیکر مطهر شهید گمنام با حضور حماسی دانش آموزان خوزستانی
عملیات قلع و قمعِ تغییر کاربری‌های غیر مجاز در رامهرمز
صفحه نخست روزنامه‌های دوشنبه ۲۶ تیر ماه
تامین اعتبار طرح ۵۵۰ هزارهکتاری برای اشتغالزایی در خوزستان
قربانیانی که زیر آواره مانده‌اند؛ کمک‌های جهانی چه زمانی به افغانستان خواهد رسید؟
گشت طبیعت‌گردانان و فعالان محیط‌زیست در بخش شمالی تالاب شادگان
پلمب واحدهای صنفی متخلف در بهبهان
اختصاص اعتبار برای افزایش ظرفیت خوابگاه‌های دانشگاه صنعتی دزفول 
خوزستان در جایگاه سوم کشوری به لحاظ جعل حوادث

سرخط اخبار کل

IMG_۲۰۲۲۰۶۲۵_۱۷۴۲۴۱
11021501_705
9583895_607
10157193_975
169884126
1402033118301542227811803

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *