پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اختصاص ۱۲.۵ هزار میلیارد تومان اعتبار نفت برای عمران خوزستان

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب:صنعت نفت طی دو سال اخیر در مجموع ۱۲.۵ هزار میلیارد تومان اعتبار برای عمران خوزستان اختصاص داده است.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در تبیین عملکرد این شرکت در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی بر اختصاص ۱۲.۵ هزار میلیارد تومان اعتبار جهت عمران استان خوزستان که در اختیار مسئولین قرار گرفته است، تاکید کرد.

 

علیرضا دانشی با ارائه گزارشی از اقدامات اثرگذار حوزه مسئولیت‌های اجتماعی این شرکت، به گستردگی فعالیت‌های مناطق در حوزه‌های مختلف، از قبیل اقدامات حمایتی در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه، چون سیل و زلزله تا مدد رسانی در راستای رفاه مناطق کمتر برخوردار استان و فعالیت‌های زیست محیطی اشاره کرد و گفت: در نظر داریم نسبت به هدفمند بودن و تمرکز هزینه این قبیل اقدام‌ها در تأسیسات زیرساختی توسعه‌ای و مولد عام‌المنفعه منطقه اقدام کنیم.

دانشی با تاکید بر اختصاص ۵/۱۲ همت اعتبار جهت عمران استان خوزستان که در اختیار مسئولین قرار گرفته است، گفت :مناطق نفت‌خیز جنوب صرفا در مقام تامین کننده این اعتبارات بوده و وظیفه بهره برداری و توزیع آن به مسئولین استان تفویض شده است لذا اگر فرآیند توزیع و هزینه این اعتبارات به نحو مطلوب و عادلانه صورت پذیرد شاهد رضایتمندی مجاوران و مردم شریف این خطه خواهیم بود.

وی با بیان اینکه در دولت سیزدهم تمامی معوقات سازمان همچون تعهد حذف آلایندگی را به مبادی امر پرداخت کرده ایم، افزود: من به عنوان نماینده وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران عرض می‌کنم با نظر مثبت مسئولین بالادستی، چنانچه آثار مثبت این قبیل اعتبارات در جامعه پیرامونی سرزمین‌های نفتی متجلی شود، این وعده را می‌دهیم که در خصوص افزایش آن مجوز‌های لازم اخذ شود.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

مدیرکل جدید اموال و املاک استان خوزستان منصوب شد
رئیسی :سند تحول نقشه راه دولت برای تحول در همه عرصه‌هاست
راه‌های مشارکت گمرک بندر امام خمینی (ره) در عرصه مدرسه‌سازی بررسی شد
معاون اداره کل ارشاد اسلامی خوزستان:۱۷۰ اثر به دبیرخانه جشنواره شعر عربی رضوی رسید
عنوان سوم تیم مناطق نفتخیز جنوب
دهمین ماراتون برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور برگزار می شود
رئیس جمهور در جمع زوار شلمچه:
برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و مشاغل خانگی در شهر شرافت شوشتر
افزایش ۵۷ درصدی تولید برق در نیروگاه گازی ماهشهر
خوزستان، دروازه تشیع، سوگوار شهادت امام رضا (ع)

سرخط اخبار کل

9063264_201
10210583_267
8589814_459
بازار+سکه+طلا+ارز
10947306_859
1402060519225479628237114

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *