پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اجرای طرح پاداش وزارت نیرو به مشترکان کم مصرف از اول خرداد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان : طرح پاداش وزارت نیرو از اول خرداد ماه آغاز می‌شود و مشترکان کم مصرف می‌توانند علاوه بر رایگان شدن برق مصرفی تا یک میلیون تومان پاداش دریافت کنند.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در نشست روابط عمومی‌های برق استان تا کید کرد : ظرفیت رسانه‌ای استان خوزستان برای اجرای موفق طرح پاداش به کار گرفته شود.

 

علی خدری افزود :  استان خوزستان دارای ۴۳۸ رسانه دارای مجوز می‌باشد که این ظرفیت می‌تواند برای تبیین و ترویج طرح‌های فرهنگی و اجتماعی وزارت نیرو از جمله طرح پاداش به کار گرفته شود.

وی گفت : در سال گذشته بخش عمده‌ای از مشارکت مردم در کاهش مصرف، به دلیل فعالیت‌های مرتبط با حوزه روابط عمومی روی داد که باعث کاهش ۴.۵ درصدی مصرف برق نسبت به سال پیش از آن شد.

خدری افزود : این در حالی است که به طور میانگین مصرف برق هر سال به دلیل افزایش تقاضا تا ۵ درصد بیشتر می‌شود، اما شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علاوه بر اقدامات فنی و تخصصی، با به کار گیری روش‌های موثر در حوزه ارتباطات و رسانه‌ای و فرهنگی توانست این مهم را مدیریت نماید به طوریکه علاوه بر تامین برق صنایع، بخش خانگی نیز از برق پایدار و بدون خاموشی بهره‌مند شد.

وی با اشاره به اینکه در پاییز و زمستان سال گذشته همه‌ی تلاش مجموعه شرکت توزیع نیروی برق خوزستان صرف انجام پروژه‌های مربوط به آماده سازی شبکه برق شده است، افزود : ماموریت ویژه این شرکت برای عبور موفق از پیک بار، تبیین و ترویج طرح پاداش وزارت نیرو و توانیر می‌باشد به طوری که برای تابستان سال جاری مدیریت مصرف به میزان ۴۲۰ مگاوات هدف گذاری شده و اهمیت این موضوع زمانی آشکار می‌شود که بدانیم برای احداث یک واحد نیروگاهی با همین ظرفیت چندین هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری مورد نیاز است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان گفت : طرح پاداش وزارت نیرو از اول خرداد ماه آغاز می‌شود و بر اساس آن مشترکان خوزستانی با رعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف برق خانگی می‌توانند علاوه بر رایگان شدن برق مصرفی به ازای خاموش کردن یک کولر گازی مازاد تا یک میلیون تومان پاداش دریافت کنند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

سید حسن نصرالله: حضور میلیونی زائران اربعین در دمای ۵۰ درجه یک «معجزه» است
پوشش تحولات اوکراین| واکنش کی‌یف به پیشنهاد کیسینجر و شرط بازگشت به مذاکرات با مسکو
پیش بینی بارش‌های رگباری پراکنده و کاهش دما در خوزستان
صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۱۱ خرداد ماه
جهاد اسلامی: اظهارات وزیر خارجه آمریکا چراغ سبزی برای کشتار ملت مظلوم فلسطین است
تحریم‌های جدید آمریکا و انگلیس علیه یمن
دستگیری حفار غیرمجاز در دزفول
استاندار خوزستان: کارکرد آثار فرهنگی پالایش روح و روان مخاطبان است
نظر خاص خداوند به محبان اهل بیت در شب قدر
نویدکیا: خاطرات خوبی از آبادان دارم/ در خصوص جدایی مرزبان بعدها صحبت خواهم کرد

سرخط اخبار کل

3897813
P-IMG-20220907-WA0011
10533181_624
12-2-10-204742soudagar
IMG_۲۰۲۲۰۴۱۹_۱۴۱۲۲۱
1397060615520119115186634

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *