پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

آیت‌الله رئیسی: طرح برخی اتهامات ناروا درباره مولدسازی غیرمنصفانه است

رئیس‌جمهور طرح برخی شایعات و فضاسازی‌های ناروا درباره حق‌الزحمه اعضای هیات مولدسازی دارایی‌های دولت را غیرمنصفانه دانست.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز آیت الله سیدابراهیم رئیسی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه هیات دولت با اشاره به سپری شدن نیمی از سال «رشد تولید و مهار تورم» گفت: همه بخش‌های اجرایی موظفند اقدامات ۶ ماه گذشته خود را از منظر شعار سال رصد و بازنگری کنند تا چنانچه در تحقق هدف «رشد تولید و مهار تورم» خلاء یا نارسایی وجود دارد با فوریت برطرف کنند.

رئیس جمهور در ادامه با تاکید بر تسریع در اجرای قانون مولدسازی افزود: مولدسازی الزام قانونی اجرا نشده از دوره‌ دولت‌های قبل بود که دولت مردمی به منظور کمک به رشد اقتصادی و افزایش بهره‌وری اموال مازاد دولت آیین‌نامه‌ای برای تسهیل و تسریع اجرای آن تدوین کرد، بنابراین طرح برخی اتهامات ناروا در ارتباط با آیین‌نامه اجرایی و تلاش‌های دولت برای عملیاتی کردن قانون مولدسازی غیرمنصفانه است که احتمالا با انگیزه‌های خاصی بیان می‌شود.

آیت الله رئیسی همچنین از همه دستگاه‌ها و دست‌اندرکاران تمهید و تسهیل حضور باشکوه و عظیم عاشقان خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت امام رضا (ع) قدردانی کرد و گفت: ۲۵ شهریور جلوه دلدادگی مردم دین‌مدار ایران اسلامی به امام رضا (ع) و اهل بیت رسول گرامی اسلام در سراسر کشور بود و باید برای شکر این نعمت سر بر آستان الهی بساییم.

در جلسه امروز دولت همچنین استانداران هرمزگان و ایلام، از روند اجرای برنامه‌های دولت، مصوبات سفرهای استانی، احیای واحدهای تولیدی راکد و پیشرفت‌های صورت گرفته در حوزه عمران و زیرساخت‌های استان محل ماموریت خود در دو سال گذشته گزارش‌هایی ارائه کردند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

برگزاری آزمون‌ ارزیابی و اعطای مدرک به حافظان قرآن کریم در خوزستان
آلودگی هوا دو شهر خوزستان /مسجدسلیمان در وضعیت خطرناک
اجرای طرح آبرسانی به ۱۰ روستای شهرستان شوشتر
ریزش بخشی از یک خانه تاریخی در شوشتر
صداوسیما | جبلی : با فردوسی پور گفتگوی شخصی داشته‌ام
برگزاری مراسم پایانی جشنواره بین المللی شعر عربی رضوی در شوش
خط‌ونشان لبنان برای اسرائیل؛ میشل عون: هر اقدام صهیونیست‌ها در آب‌های مشترک را خصمانه قلمداد می‌کنیم
شهید سبحانی ، شهید مدافع سوسنگرد
آغاز افزایش مصرف برق در خوزستان
رفع قطعی شبکه فیبر نوری مسیر ستلون به میداوود رامهرمز

سرخط اخبار کل

170050737
IMG_۲۰۲۲۰۹۲۳_۱۶۵۹۵۷
9686609_406
14001228000816_Test_PhotoN
10204655_461
IMG_۲۰۲۲۱۰۰۵_۰۰۰۷۰۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *