پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

آمادگی کامل نیرو‌های انتظامی و امنیتی برای اربعین حسینی

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا از آمادگی کامل نیرو‌های انتظامی و امنیتی برای اربعین حسینی امسال خبر داد.

به گزارش گروه فرهنگی جوانان خوز، سردار محمد شرفی در بازدید از پایانه مرزی چذابه در استان خوزستان گفت: باتوجه به نزدیک شدن به مراسم راهپیمایی اربعین حسینی فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی یکی از سازمان‌هایی است که در این مأموریت نقش بسیار مؤثر و تعیین کننده‌ای دارد.

وی با بیان اینکه پلیس همه ساله طرح‌های متنوع و مختلفی در بخش‌های مختلف طراحی و تدوین می‌کند و آماده استقبال از زائران اباعبدالله الحسین (ع) می‌شود، افزود: آمادگی در حوزه تردد و ترافیک طرح‌ها نسبت به پارسال افزایش یافته و با طرح‌های جدید نقص‌ها برطرف شده و گره‌های ترافیکی و تجمع انسانی امسال نسبت به سال‌های قبل بهتر می‌شود.

سردار شرفی ادامه داد: در بخش مربوط به انتظامی ـ امنیتی نیز همکاران ما پیش بینی‌های لازم را کرده اند و طراحی‌ها، سازماندهی و آموزش کارکنان انجام گرفته و برای مأموریت اربعین از آمادگی کاملی برخوردار هستند.

جانشین معاون هماهنگ کننده فراجا می‌گوید: در حوزه مربوط به مرزبانی نیز همکاران ما ارتباط‌های بسیار خوبی با طرف مقابل در کشور عراق دارند و همکاری‌های مربوط به مأموریت راهپیمایی اربعین حسینی را با همدیگر تفاهم و توافق کردند.

این مقام انتظامی گفت: در حوزه خدمات گذرنامه با توجه به تفاهم‌هایی که بین وزرای کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق صورت گرفته است، برنامه‌ریزی بسیار خوبی شده و اشکالات و نقص‌های سال گذشته در خصوص خدمات گذرنامه‌ای حل شد.

وی افزود: در حوزه زیرساختی اعم از ارتباطات و فناوری، مسائل مربوط به عمرانی، استقراری و سوله سازی نیز مشکلاتمان نسبت به پارسال برطرف شده است.

سردار شرفی با بیان اینکه امسال قرار شده که اتباع خارجه برای راهپیمایی اربعین حسینی از مرز چذابه تردد داشته باشند، ادامه داد: امیدوارم این هماهنگی و درایتی که امسال در فرماندهی انتظامی و مرزبانی خوزستان می‌بینیم و تعامل بسیار خوب و منطقی که بین انتظامی و سایر کمیته‌ها به ویژه استاندار وجود دارد، مشکلات سال‌های گذشته بر طرف شود.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

بزرگداشت قیام ۱۵ خرداد در شهر‌های مختلف خوزستان
برگزاری همایش فاتحان خرمشهر در قرارگاه کربلا
منابع و اعتبارات می باید مطابق نقش استان خوزستان در تولید ناخالص ملی اختصاص یابد
آموزش حلقه مفقوده حریم خصوصی در اینترنت
تلاش فرنگی کاران خوزستان برای کسب سهمیه المپیک پاریس
«ابوریحان» بنیانگذار مطالعات تطبیقی ادیان است
درگذشت مادر سرلشکر شهید دقایقی
پیام استاندار خوزستان به مناسبت روز قلم
خلیج فارس، عجین شده با تاریخ و هویت ایران
هشدار نارنجی تقویت سامانه بارشی در ارتفاعات خوزستان

سرخط اخبار کل

11028292_154
170036472
1401030708542485425406394
10432677_435
1401071700110360726217934
11098524_754

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *