پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

آماده‌باش در تمامی سفارت‌های رژیم اسرائیل

رژیم اسرائیل از بیم تظاهرات ضدصهیونیستی علیه خود در کشورهای جهان به سفارت‌خانه‌های خود دستور آماده‌باش داد و گفت که خود را برای تخلیه در صورت نیاز آماده کنند.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز، وزارت خارجه اسرائیل بعد از تحولات اردن و مصر که منجر به کشته شدن چند صهیونیست در مصر شد، از همه سفارت‌‌خانه‌های خود در سراسر جهان خواست آماده باشند.

شب گذشته کارکنان سفارت این رژیم در اردن، سفارت را تخلیه کردند و راهی تل‌آویو شدند. اردنی‌ها و فلسطینی‌های مقیم اردن شب گذشته در برابر سفارت تل‌آویو در امان و جاهای دیگر این شهر دست به تظاهرات زدند.

از سوی دیگر، وزارت خارجه رژیم اسرائیل کشته شدن دو تن از صهیونیست‌ها در اسکندریه مصر را تأیید کرد. رسانه‌های صهیونیست ساعتی پیش از کشته شدن ۶ نفر در مصر خبر داده بودند.

دیروز شنبه (۱۵ مهرماه) گروه‌های مقاومت غزه عملیاتی موسوم به طوفان الاقصی را در دفاع از مسجد الاقصی در برابر اقدامات و یورش‌های صهیونیست‌ها آغاز کردند که طی آن مقاومت توانست به داخل اراضی ۱۹۴۸ نفوذ کند. این عملیات ترکیبی از عملیات زمینی، هوایی، دریایی و موشکی بود و بنا به اذعان صهیونیست‌ها و ناظران، بی‌سابقه‌ترین عملیات ضداسرائیلی در طول تاریخ اشغال اراضی فلسطین در هفت دهه گذشته بود.

در نتیجه این عملیات بنا به آمار رسمی ۵۰۰ نفر و بر اساس غیررسمی تا ۷۰۰ نفر از نظامیان و غیرنظامیان صهیونیست در اراضی داخلی فلسطین کشته شده‌اند و نزدیک به دوهزار نفر نیز زخمی شده‌اند و صدها تن دیگر به اسارت در آمده‌اند. رژیم اسرائیل در واکنش به این عملیات، دیوانه‌وار غزه را از زمین و آسمان هدف قرار داد که بر اثر آن تاکنون، ۳۲۰ نفر بنا به آمار وزارت بهداشت غزه شهید شده و صدها تن دیگر زخمی شده‌اند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

استاندار خوزستان در آیین نواخته شدن زنگ آغازین مهر:
پذیرش مقاله علمی-پژوهشی یکی از نخبگان ورزشی ایران-خوزستان در کنگره بین‌المللی تربیت بدنی و علوم ورزشی با میزبانی آنتالیا
اهدای بسته‌های نوشت افزار به دانش آموزان نیازمند ماهشهر
رئیس جمهور: مبارزه با فقر و فساد، خواست رهبری است
حضور پر رنگ مسئولان ملی دولت در حادثه متروپل آبادان
تخریب ۹۰ ویلا و سازه غیرمجاز در بخش میان آب شوشتر
اهدای بسته‌های معیشتی به خانواده‌های زندانیان دزفول
صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۳۰ فروردین ماه
پوشش تحولات اوکراین| بی‌اعتمادی روسیه به عدم استفاده از موشک‌های دوربرد آمریکایی علیه این کشور
جزئیات کمیسیون‌ها از پس گرفتن سوال از وزیر کشور تا موافقت با طرح تمدید برنامه ششم توسعه

سرخط اخبار کل

11065963_902
1400102608354184424541224
169640014
10145772_426
8612604_869
10279370_134

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *