پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

پایداری تولید نفت با تحقق کامل تعهد شرکت نفت و گاز اروندان

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان : برنامه تولیدی شرکت نفت و گاز اروندان در بهار سال ۱۴۰۲ به طور ۱۰۰ درصد محقق شد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، عبداله عذاری اهوازی در نشست پیش بینی تولید شرکت نفت و گاز اروندان در سه ماه دوم سال ۱۴۰۲ اظهارکرد: برنامه‌های استمرار و افزایش تولید در میادین این شرکت همچون آزادگان شمالی، آزادگان جنوبی، دارخوین و غرب کارون به خوبی پیش رفته و این شرکت موفق به تحقق بیش از ۱۰۰ درصد برنامه تولید تکلیفی خود شده است.

وی با دعوت از همه کارکنان به ارایه راهکار‌های موثر در رفع موانع و مشکلات تولیدی، گفت: همیشه با انجام محاسبات، برنامه‌های از پیش تدوین شده و در نظر گرفتن خطرپذیری در سیر عملیات تولید، باید مانع وقوع غافلگیری شویم، ضمن اینکه نظم در برنامه‌ریزی‌ها و نگاه فراتر از برنامه‌های تکلیفی، نکته‌ای مهم در تحقق اهداف تولیدی است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان افزود: هر نوع طرح توسعه‌ای و عملیاتی، باید یک نگاه جامع به همه عوامل موثر در میدان و زنجیره تولید را دارا باشد تا طرح به شکل اثر بخش به نتیجه برسد.

عذاری یادآورشد: یکپارچگی و جامع بودن طرح با شرایط میدانی و عوامل محیطی از اهمیت زیادی برخوردار است که همواره باید مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان همچنین با اشاره به سرفصل‌هایی که در برنامه‌های پیش رو باید جدی‌تر دنبال شوند گفت: پایش و ارزیابی کاهنده‌ها و تجهیزات سرچاهی، برنامه ریزی انجام منظم و سالانه تست سرچاهی، برنامه ریزی تزریق مواد مقابله با آسفالتین، اقدامات مقابله با خوردگی و رفع موانع تامین به موقع و سریع کالا از جمله این سرفصل‌ها هستند.

وی همچنین با اشاره به موضوع پژوهش و فناوری در توسعه کمی و کیفی عملیات تولید افزود: اقدامات بسیار خوبی در این حوزه صورت گرفته، اما تاکنون محوریت پروژه‌های پژوهشی شرکت تولیدی بوده، که باید به پروژه‌های فنی محور نیز در این مسیر توجه بیشتری شود.

شرکت نفت و گاز اروندان، یکی از شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران است که در زمینه بهره‌برداری و استخراج نفت در مناطق جنوب و غرب ایران فعالیت می‌کند.

شمار زیادی از میادین نفتی ایران نظیر میدان نفتی دارخوین، آزادگان، یادآوران، جفیر، بند کرخه، سوسنگرد، اروند، مشتاق، خرمشهر، امید، سهراب، مهر، یاران و میدان نفتی سپهر در حوزه شرکت نفت و گاز اروندان هستند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

تحریم‌ها سکوی پیشرفت ایران اسلامی در حوزه‌های مختلف
عضویت جواد حردانی در هیات رئیسه فدراسیون ورزش‌های جانبازان و معلولین کشور
معلمان مروجان ارزش‌های اسلامی در کلاس درس باشند
صفحه نخست روزنامه‌های سه شنبه ۲ خرداد ماه
عشایر عرب ما همواره با پیروی از ولایت در راه مکتب شیعه و دفاع از کشور جانفشانی کرده‌اند
امیر سیاری: اجازه نمی‌دهیم به کشتی‌هایمان تعرض شود
جوانان‌خوز | عملیات رفع مشکل افت فشار آب در برخی مناطق دزفول در حال اجراست
آوردگاه تقنین و سیاست گذاری
پیش‌بینی رشد ۲۱ درصدی تولید شکر در شرکت دعبل خزاعی
رهبر معظم انقلاب: رژیم صهیونیستی را پشیمان خواهیم کرد

سرخط اخبار کل

9982824_169
1401030216285554625376514
SAVE_۲۰۲۴۰۱۲۵_۱۱۵۲۱۴
10955343_427
thm_8539941_121
11042087_985

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *