پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

قطعنامه پایانی مراسم ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه رژیم صهیونیستی

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در قطعنامه پایانی مراسم محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی تاکید کرد: ما آمریکای جنایتکار را مسئول و عامل اصلی این نسل‌کشی و جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی می‌دانیم.

به گزارش گروه سیاسی جوانان خوز متن قطعنامه پایانی مراسم ابراز انزجار و محکومیت جنایت وحشیانه و حمله هولناک به بیمارستان المعمدانی غزه که از سوی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی صادر شده است به شرح زیر است:

وَاقْتُلُوهُمْ حَیْثُ ثَقِفْتُمُوهُمْ وَأَخْرِجُوهُمْ مِنْ حَیْثُ أَخْرَجُوکُمْ                                                               سوره بقره/ ۱۹۱

عمق پستی و رذالت حمله به بیمارستان المعمدانی نوار غزه توسط قاتلان و جانیان رژیم کودک‌کش و پلید صهیونیستی چنان تکان دهنده و غیر قابل تصور بود که جهان را در بهت و حیرت فرو برد و قلب‌های تمامی انسان‌ها را در سراسر جهان داغدار و بروز این میزان خباثت و پلیدی توسط بد سرشت‌ترین موجود عالم که در کالبد انسان حلول کرده و ذره‌ای خوی انسانی در سرشت آلوده آن‌ها دیده نمی‌شود باعث خشم و نفرت ملت‌ها شد.

بی‌شک ادامه حیات و استمرار اعمال وحشیانه عاملان و بانیان این اقدام شرم‌آور و ضد بشری غیر قابل تحمل بوده و باید تمامی انسان‌ها در یک خیزش جهانی برای حذف این غده سرطانی اقدام و هرچه سریعتر این جرثومه نکبت را از دامان بشریت پاک نمایند.

ما ملت بپاخاسته  ایران اسلامی که داغدار، عزادار و خونخواه برادران و خواهران و کودکان مظلوم فلسطینی هستیم و زخم این اقدام زشت و پلید وجودمان را لبریز خشم و کینه ساخته با دل‌های خونین و بغضی آکنده از خشم و انتقام اعلام می‌داریم:

۱-ما آمریکای جنایتکار را مسئول و عامل اصلی این نسل‌کشی و جنایات ضد بشری رژیم صهیونیستی دانسته و از ملت‌های آزادیخواه می‌خواهیم با مطالبه جدی از دولت‌های خود سفرای امریکا در کشور متبوع، احضار و اعتراض خود را به مشارکت دولت امریکا در این کشتار وحشیانه زنان و کودکان اعلام نمایند.

۲-با قید فوریت محاصره غزه برداشته و از سازمان ملل و صلیب سرخ جهانی می‌خواهیم هرچه سریعتر به فریاد مجروحان و زخمیان حمله ددمنشانه رسیده  و با ارسال دارو و مواد غذایی و حیاتی مانع از عمیق‌تر شدن فاجعه گردند.

۳-مجامع بین‌المللی و حقوق بشری باید هر چه سریعتر نخست وزیر پلید و بد سیرت رژیم جلاد صهیونیستی و وزیر جنگ ترسو و خبیث این رژیم را در دادگاه‌های بین المللی بعنوان جنایتکار جنگی محاکمه و مجازات نمایند.

۴-امروز روز سکوت و یا صرف اعلام محکومیت و اظهار مواضع ضعیف و نمایشی حاکمان کشورهای اسلامی نیست و نمی‌تواند پاسخ خشم و نفرت انباشته شده‌ و لبریز مسلمانان باشد بلکه باید همراه با مردم غیور و مسلمان سراسر جهان، توفنده و کوبنده وارد میدان شد و جهان را برای این وجود منحوس و متحدانش تنگ و به حیات ننگین آن پایان داد.

۵-تمامی ملت‌های جهان کالاهای این رژیم کودک‌کش و حامی آن شیطان بزرگ را تحریم و از حضور و شرکت در فعالیت‌های علمی و ورزشی اجتناب نمایند.

۶-تمامی پروازهای رژیم صهیونیستی و ورود کشتی‌ها و زیردریایی‌های اسرائیلی به آب‌های سرزمینی کشورهای اسلامی و ویزای شهرک‌نشینان این رژیم لغو و ورود گردشگران آمریکایی ممنوع گردد.

۷- مردم ظلم‌ستیز و مؤمن ایران اسلامی، همدل و همنوا با سایر مسلمانان، آزادگان، آزادیخواهان و حق طلبان جهان، با راز و نیاز و توسل به درگاه ربوبی، دست به دعا برداشته و نابودی رژیم دیوسیرت و کودک‌کش صهیون و آزادی فوری قدس شریف را مسألت کرده و مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد خواهیم زد.

در پایان ما مردم ایران اسلامی ضمن تقدیر از اقدامات دولت مردمی و انقلابی و ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران، خواستار تداوم هرگونه حمایت از مردم مظلوم فلسطین هستیم و آمادگی خود را جهت حضور در جهاد مقدس و مبارزه با اشغال‌گران صهیونیستی اعلام می‌داریم و خواهان فراهم آمدن تمهیدات و زمینه‌های این اعزام تاریخی هستیم.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

ضرورت رعایت پروتکل‌های محیط زیست برای تجارت بین المللی
جوانان‌خوز | انجام عملیات حفظ و نگهداری در ۳۵۴ کیلومتر از راه‌های خوزستان
ادامه مهاجرت تکواندوکاران؛پدیده سنگین وزن ایران به آلمان رفت
نوبت طوفان امّت برای فلسطین!
نویسنده «فراتر از ارتباطات»: با شناخت هوش مصنوعی زودتر به آرزوها برسید
ساماندهی نیروی انسانی حوزه پرستاری با تکیه بر بومی گزینی
اجرای طرح ۴ روزه جمع آوری سلاح و مهمات غیرمجاز در خوزستان/کشف ۶۴ قبضه سلاح غیرمجاز جنگی و شکاری
سردار سرلشکر مجید بقایی شهیدی از دیار نرگس و شقایق
حضور یک گروه درمانی در روستای گرمز بهبهان
عضو حماس: ۷۰درصد اسرای صهیونیستی کشته شده‌اند

سرخط اخبار کل

1684062227-ec554c8e-5931-4a5e-8170-97a5555f12a8
3740886
170148080
1402042814090788927978224
10118517_834
389

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *