پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

طالبی: بهترین اتفاقات در انتظار تفنگ است

سرمربی تیم تفنگ کشورمان گفت: می‌توانیم در مسابقات کسب سهمیه المپیک در برزیل، اتفاقات خوبی را رقم بزنیم.

به گزارش گروه ورزشی جوانان خوز مریم طالبی سرمربی تیم ملی تفنگ کشور درباره عملکرد خود در سال ۱۴۰۲ اظهار داشت: ابتدا آغاز سال نو را به همه ملت ایران تبریک می‌گویم. سال گذشته برای تفنگ و فدراسیون تیراندازی سال پر فراز و نشیبی بود. به هر حال فراهم کردن شرایط آمادگی یک‌ تیم با این هزینه‌ها واقعاً دشوار است و همه ما این موضوع را درک می‌کنیم.

وی در ادامه به تلخ و شیرین‌های تیراندازی در سال ۱۴۰۲ اشاره کرد و گفت: تلخ‌ترین اتفاق برای رشته تفنگ در سالی که گذشت این بود که در بازی‌های آسیا نتوانستیم کسب مدال کنیم. عدم کسب سهمیه المپیک توسط پوریا نوروزیان با وجود ثبت رکورد ۵۹۳ در کره جنوبی نیز از اتفاقات تلخ بود. او به سهمیه المپیک نزدیک بود و در فینال ششم شد. همچنین نجمه خدمتی در قهرمانی آسیا در جاکارتا رکورد ایران در تفنگ سه وضعیت در مسابقات برون مرزی را شکست و راهی فینال شد و در نزدیکی سهمیه از کسب آن باز ماند.

سرمربی تیم ملی تفنگ کشورمان افزود: کسب اولین مدال بزرگسالان در قهرمانی جهان باکو در رشته میکس توسط امیرمحمد نکونام و شرمینه چهل‌امیرانی صورت گرفت و در ادامه اولین سهمیه تفنگ برای المپیک پاریس توسط شرمینه چهل‌امیرانی و دومین سهمیه توسط فاطمه امینی در اندونزی به دست آمد که تمام اینها از اتفاقات شیرین سال ۱۴۰۲ بود.

طالبی همچنین خاطر نشان کرد: من معتقدم بهترین اتفاقات در انتظار تفنگ است و می‌توانیم در مسابقات جهانی و توزیع سهمیه المپیک برزیل اتفاقات خوبی را رقم بزنیم و هیچ چیز دور از انتظار نیست. امیدوارم در برزیل، سایر مسابقات پیش رو و المپیک در حد و اندازه خود ظاهر شویم.

سرمربی تیم تفنگ کشورمان همچنین تصریح کرد: امیدوارم بعد از المپیک یک نگاه ویژه و اساسی به نوجوانان و جوانان شود و رشته تیراندازی در المپیک بعد بتواند با نفرات جدید و نوجوانان و جوانانی که امروز روی آنها سرمایه‌گذاری شده است، حاضر شود.

وی در پایان گفت: برای همه در سال ۱۴۰۳ حال خوب را آرزو می‌کنم و چون المپیک‌ پاریس را در پیش داریم، امیدوارم بچه‌ها اتفاقات خوبی را رقم بزنند و در حد و اندازه خود ظاهر شوند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

ساخت و ساز‌های غیرمجاز زنگ خطری برای منطقه امامزاده عبدالله باغملک
استاندار خوزستان در نشستی با سفرای ونزوئلا، نیکاراگوئه و بولیوی در ایران عنوان کرد؛
برپایی مضیف عربی و سیاه‌چادر‌های بختیاری برای اربعین
صلح و سازش پرونده مالی ۲۰ میلیارد ریالی در اهواز
افزایش ضریب ایمنی جایگاه دکلبان در مانکی برد G دستگاه‌های حفاری خشکی 
۱۴ سالگی ثبت جهانی سازه‌های آبی‌ـ‌تاریخی شوشتر
آزادیخواه | اصلاح‌طلبانی که درباره اقتصاد نامه‌نگاری می‌کنند !
افزایش حقوق متناسب با تورم در برنامه هفتم توسعه می‌آید؟
نشست هیات دولت و استانداران در وزارت کشور + تصویر
آمریکا ۱۳ فرد و ۳ نهاد ایرانی را تحریم کرد

سرخط اخبار کل

1400051316222174123314914
9458243_858
54cab892-d529-465f-ab49-ce1eb5b4098d
3328557
9182374_436
9648573_578

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *