پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

سوددهی گروه ملی فولاد ایران با تحقق تولید یک میلیون تن محصول

مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران: درصورتیکه امسال تولید یک میلیون تن محصول محقق شود، این شرکت به سوددهی می‌رسد.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز، علی محمدی ضمن تسلیت ایام اربعین حسینی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و هفته دولت گفت: گروه ملی فولاد ایران تقریبا یک واحد تولیدی و صنعتی دولتی است که ۷۵ درصد سهام آن برای بانک ملی ایران، ۲۲ درصد برای سازمان اموال تملیکی و ۴ درصد برای بازنشستگان این شرکت بزرگ است.

وی با بیان اینکه گروه ملی تاحدودی از شرایط سخت فاصله گرفته است، افزود: درحال حاضر این شرکت دارای ۸ خط تولید در ۶ کارخانه است و ۲ میلیون تن ظرفیت تولید دارد.

محمدی تعداد نیرو‌های انسانی فعال در این شرکت را ۳ هزار نفر اعلام کرد و ادامه داد: از سال ۱۳۹۰ تا ۱۳۹۷ گروه ملی فولاد ایران در شرایطی قرار گرفت که مشکلات کارگری، بدهی‌های بیش از حد ارزی و گمرکی، مالیاتی، بانکی، بیمه، برق، گاز و… در آن بیداد می‌کرد.

مدیرعامل گروه ملی فولاد ایران اضافه کرد: از سال ۱۳۹۷ تولید این شرکت از صفر آغاز و در سال ۱۴۰۱ به ۴۵۰ هزار تن رسید، امسال تولید یک میلیون تن محصول در دستور کار قرار دارد و با تحقق این میزان تولید به سوددهی می‌رسد.

وی با اشاره به قطع برق فولاد خوزستان در تابستان و قطع گاز در فصل زمستان، گفت: وقتی تولید شمش فولاد متوقف شود، شرکت‌های نورد لوله، کاویان، اکسین و… نمی‌توانند تولید داشته باشند و به ناچار تعمیرات ضروری را اجرایی می‌کنیم.

محمدی به فعالیت کارخانه ماشین سازی با ۱۵۰ نیرو و به صورت شبانه روزی و ۴ شیفت اشاره کرد و افزود: در این کارخانه، قطعه‌های مورد نیاز سایر کارخانه‌ها تولید می‌شود.

وی با اشاره به اجرای تعمیرات اساسی کارخانه تولید لوله‌های بدون درز گروه ملی فولاد ایران، ادامه داد: نیرو‌های کارگری عموما ساکنان مناطق اطراف و نیرو‌های کارشناسی و متخصصان حوزه‌های مختلف نیز از سطح استان هستند.

محمدی به برگزاری آزمون استخدامی گروه ملی در سال ۱۴۰۱ اشاره و اضافه کرد: شرط شرکت و پذیرش ۴۰۰ نفر در این شرکت، بومی بودن بود و همگی از استان خوزستان هستند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

برق رسانی به برخی مناطق شوشتر و گتوند
حضور استاندار خوزستان در جشن مساجد و هیئت های سطح اهواز
دانش حدیث |روش‌های محدثان برای نگارش کتاب‌های حدیثی
تخفیف ۲۰ درصدی کتاب به مناسبت روز ملی ادبیات کودک
خزعلی: باید برای توانمندسازی زنان و خانواده‌ها در دوره سالمندی تلاش کنیم
دستگیری چهار نفر از اراذل و اوباش در بهبهان
پرفروش شدن کتابی درباره شهید رئیسی
انتشار دو کتاب شاعر دفاع مقدس خوزستان
انتصاب مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای اطلاع ‌رسانی استان خوزستان
امام خامنه‌ای: وحدت مسلمانان یکی از دو پایه اساسی حج است

سرخط اخبار کل

169922303
setadeabm-۲۰۲۲۰۹۲۰-0001
1402053008295557028186154
9623665_192
169090189
170133445

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *