پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر

معاون شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به نصب درب منهول‌های شبکه فاضلاب استان از ابتدای دولت سیزدهم گفت: در سه سال گذشته ۱۱ هزار درب منهول شبکه فاضلاب خوزستان نصب شده است که سرقت آنها مشکلات فراوانی برای شهروندان ایجاد کرده بود.

به گزارش گروه خبری جوانان خوز ، فرزان عباسیان معاون شرکت آب و فاضلاب استان خوزستان اظهار کرد : از ابتدای دولت سیزدهم ۱۱ هزار درب منهول در استان خوزستان نصب شده که با سرقت آنها ابتدا سلامت، جان و مال شهروندان به خطر می‌افتد ،سپس باعث بروز مشکلاتی در تردد وسایل نقلیه می‌شود.

عباسیان خاطر نشان کرد : ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری‌های صورت گرفته و کمک نیروی انتظامی و دستگاه قضاء استان، اکنون چند پرونده سرقت درب منهول در دستگاه قضا دنبال می‌شود همچنین از این طریق افرادی زندانی شده اند.

وی ادامه داد: با پر شدن منهول از نخاله و زباله، انسداد خطوط و در نتیجه پس‌زدگی شبکه فاضلاب ایجاد می‌شود که بر اساس گزارش سامانه ۱۲۲ علت ۴۰درصد پس‌زدگی شبکه فاضلاب به همین خاطر می‌باشد .

معاون آب و فاضلاب استان با اشاره به تغییر در نوع جنس منهول‌های جدید گفت: درب‌های سابق از جنس چدن بودن که در سال های اخیر به نصب درب‌های بتنی یا کامپوزیت و دانش بنیان مباردت کردیم ، زیرا به لحاظ مالی فاقد ارزش می باشند ، و سرقت این درب ها که ارزش مادی برای سارقین ندارند نوعاً ایجاد ناامنی است ! .

این مقام مسئول در ادامه افزود: در هنگام عملیات لایروبی و رفع گرفتگی، کیسه‌های زباله، پاره سنگ و آجر مشاهده شده از عوامل پس زدگی فاضلاب در معابر به همین خاطر بوده که نارضایتی شهروندان را به همراه داشته است.

به گزارش جوانان خوز، سرقت درب‌های منهول در کلانشهر اهواز بر اساس گزارش سامانه ۱۲۲ بین ۲۵۰۰ الی ۳۰۰۰ عدد بوده که به معضلی جدی تبدیل شده و بارها باعث به خطر افتادن جان کودکان بر اثر سقوط در سامانه فاضلاب شده است.

پایان گزارش/

تصاویر منهول‌هایی که درب آنها سرقت شده است؛

نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر نصب ۱۱ هزار درب منهول فاضلاب در خوزستان از ابتدای دولت سیزدهم+تصویر

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

صدور نخستین مجوز الکترونیکی انتشارات در خوزستان
۱۲ طرح در زمینه آب و فاضلاب خرمشهر کلنگ زنی یا افتتاح می شود.
مهسا جاور در جایگاه نوزدهم جهان قرار گرفت
فردا، برپایی همایش احلی من العسلی در خوزستان
تعمیرات اساسی سه طرح سرمایه گذاری با رعایت الزامات زیست محیطی
سارقان حرفه‌ای در دام پلیس بندر ماهشهر
به همه می گویم من مادر دو تا شهیدم؛ حاج قاسم و حاج علی!
دهم ذی‌القعده روز بزرگداشت آقا سبزقبا علیه السلام
ساخت 3 اَبَر نیروگاه بادی در شرق کشور
برجام _ تلاش جمهوری‌خواهان برای مشروط کردن برجام به قطع روابط ایران-چین

سرخط اخبار کل

1401010615374590425039934
IMG_20230927_215954_936
1402022016445381127548834
10739954_613
169937031
1401111012324051626933283

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *