پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

ساخت بیمارستان سوانح و سوختگی در ماهشهر به همت پتروشیمی امیرکبیر

پتروشیمی امیرکبیر با هدف عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، بیمارستان سوانح و سوختگی در بندر ماهشهر خواهد ساخت.

گزارش گروه شهرستانی جوانان خوز، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل پتروشیمی امیرکبیر، تفاهم‌نامه ساخت بیمارستان سوانح و سوختگی در بندر ماهشهر میان سعید صادقی، مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر و دکتر محمدحسین سرمست، رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز امضا شد.  

سعید صادقی گفت: بندر ماهشهر با برخورداری از پتروشیمی‌های مختلف به عنوان یک مجموعه صنعتی محسوب می‌شود که با خطرات احتمالی ناشی از سوانح و حوادث همراه بوده و نیاز مبرم به یک بیمارستان سوانح و سوختگی دارد.
وی با اشاره به محرومیت منطقه از برخی امکانات، افزود: مجموعه بیمارستان سوانح و سوختگی جزو اولویت‌های بهداشت و درمان منطقه بوده که هم به عنوان اقدامی عینی در حوزه مسئولیت‌های اجتماعی و هم به منظور پوشش نیاز بخش صنعت در شهرستان ماهشهر، حائز اهمیت است.
صادقی ادامه داد: با کمک مجموعه بهداشت و درمان در استان خوزستان و همکاری دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز شاهد این اتفاق خوب در بندر ماهشهر هستیم که امیدواریم این طرح به سرعت عملیاتی شود.
مدیرعامل پتروشیمی امیرکبیر با اشاره به دریافت مجوز‌های لازم برای ساخت بیمارستان سوانح سوختگی، اضافه کرد: علاوه بر ماهشهر، شهرستان‌های امیدیه، رامشیر، بندر امام خمینی، هندیجان و سایر شهر‌های اطراف نیز می‌توانند از خدمات این بیمارستان بهره‌مند شوند.
دکتر محمدحسین سرمست، رئیس دانشگاه جندی شاپور اهواز گفت: امضای قرارداد و تفاهم‌نامه ساخت بیمارستان سوانح و سوختگی در بندر ماهشهر باهدف ارتقای خدمات سلامت در ماهشهر و بندر امام خمینی انجام شده که علاوه بر ماهشهر، شهر‌های اطراف مانند رامشیر و هندیجان را نیز زیر پوشش خود قرار می‌دهد.
وی افزود: با توجه به اینکه افراد زیادی در زمینه صنعت مشغول به خدمت در ماهشهر و شهر‌های اطراف هستند، بهره برداری از این طرح کمک بزرگی به ارائه‌دهندگان خدمت به صنعت کشور در این منطقه خواهد کرد.
دکتر سرمست ادامه داد: این موضوع می‌تواند باعث تکمیل خدمات‌رسانی در حوزه سلامت به مردم شریف بندر ماهشهر، بندر امام خمینی و شهر‌های اطراف باشد.
پتروشیمی امیرکبیر یکی از بزرگترین تولید کنندگان پلی اتیلن است که در منطقه ویژه پتروشیمی بندر ماهشهر واقع شده است.
پایان گزارش/
4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

افتتاح و کلنگ‌زنی ۷۵ پروژه در کارون
کسب عنوان سوم مسابقات پاورلفتینگ آسیا توسط ورزشکار خوزستانی
مزین شدن خیابان‌های دزفول به نام شهیدان خدمت
دومین پیروزی شطرنج باز خوزستان در مسابقات بین المللی طاق بستان
امیرعبداللهیان: وجود بازار متنوع صادرات و واردات، زمینه مهم همکاری‌ ایران و آفریقا بشمار می‌رود
توقیف محموله کالای قاچاق در بندر ماهشهر
تشییع پیکر مطهر شهید گمنام با حضور حماسی دانش آموزان خوزستانی
کتاب چهارشنبه ده صبح، هنر نوجوان خوزستانی
اعزام ۶ ملی پوش خوزستانی کشتی فرنگی به مسابقات جهانی بلگراد
جوانی جمعیت، موضوع ملی و امنیتی

سرخط اخبار کل

139801142332255717075884
9788600_774
1399080421195235721503234
images
lamyazraa۵۹
1398011618075095217087664

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *