پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بیانی: نکونام بازیکنانی بگیرد که به قهرمانی فکر کنند/ مدیران استقلال پرونده ساپینتو را ببندند

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال از مدیران استقلال خواست برای حفظ آرامش این تیم پرونده ریکاردو ساپینتو را ببندند.

به گزارش گروه ورزشی جوانان خوز ، شاهین بیانی درباره انتخاب جواد نکونام به‌عنوان سرمربی تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: نکونام باید تیمی را درست کند که هواداران خوشحال شوند. استقلال نیاز به نفراتی دارد که به قهرمانی فکر کنند. استقلال فصل گذشته دو قهرمانی را از دست داد و هواداران امسال فقط جام می‌خواهند.

وی افزود: نکونام در استقلال بازی کرده است و می‌تواند حاشیه‌ها را دور کند. امیدوارم باشگاه در درجه اول بازیکنان مدنظر او را بگیرد و خروجی‌ها را مشخص کند. سال گذشته بازیکنانی در استقلال بودند که بازی نکردند. ما می‌توانیم با نفرات کمتر، تیم قدرتمندی داشته باشیم. سال قبل ۳۰ بازیکن داشتیم که خیلی از آنها ۱۰ دقیقه هم بازی نکردند. باید نفراتی در استقلال باشند که به درد تیم بخورند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در مورد درگیری‌های لفظی بین حجت کریمی سرپرست باشگاه استقلال و ریکاردو ساپینتو در فضای مجازی گفت: اصلاً نباید درباره ساپینتو فکر کنیم. او یک سال چه خوب و چه بد کار کرد و رفت. اگر ذهن‌مان را معطوف ساپینتو کنیم، راه را اشتباه رفته‌ایم. استقلال در این مقطع نیاز به آرامش دارد. البته نکونام باتجربه است و این مسائل برایش مهم نیست و به آن فکر نمی‌کند. به این مسائل در فضای مجازی دامن زده می‌شود تا هواداران تحریک شوند.

بیانی ادامه داد: استقلال حتی در بدترین شرایط که تیمش دیر بسته می‌شد، شانس قهرمانی داشت. امسال که مدیریت خوب عمل کرد و سرمربی انتخاب شد، باید پیش‌فصل خوبی داشته باشد. اگر استقلال پیش‌فصل خوبی داشته باشد، امتیازهای نیم‌فصل اول را از دست نمی‌دهد. مدیریت استقلال نباید مسائل خانوادگی را عنوان کند، چون هیچ نفعی برای این باشگاه ندارد.

وی در واکنش به اظهارات مدیران استقلال که قرارداد ساپینتو چند برابر قیمت واقعی‌اش بسته شده بود، گفت: فوتبال ما مشکل دارد که چنین اتفاقی می‌افتد. وقتی قرارداد بازیکنان به یکباره ۲۰۰ درصد بیشتر می‌شود یعنی یک جای کار ایراد دارد. بهتر است دیگر کاری به ساپینتو نداشته باشیم. ما با این کارها از تیم خوب بستن فاصله می‌گیریم. مدیران استقلال مسئله ساپینتو را مدیریت کنند و پرونده او را برای همیشه ببندند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

ارز ترجیحی، مخرب‌ترین سیاستِ‌ چند دهه اخیر کشور/ ۷۰میلیارد دلار هدر رفت
آذرماه، وقوع بارندگی بیش از نرمال در خوزستان
پرداخت ۸۵۰ وام اشتغالزایی به ایثارگران خوزستان
مشاور جنجالی از فدراسیون فوتبال کنار گذاشته شد؟
ضرورت رعایت الگوی مصرف برق در اهواز
صفحه نخست روزنامه‌های چهارشنبه ۲۸ تیر ماه
گام‌های مثبت دولت برای مدیریت منابع آبی
اطلاعیه قطع برق در دزفول
ایران: اگر عاملان تجاوز به کنسولگری ایران محاکمه می‌شدند، شاید ضرورتی برای مجازات نبود
بهسازی ۱۰۵ هکتار از ساحل رودخانه کارون برای شهروندان اهواز

سرخط اخبار کل

10173179_341
1401031108341633425434384
1401021113523557725252634
1400072510351477823839054
17669
14000728000726_Test_PhotoN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *