پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

بازدید فرمانده کل ارتش از یادمان شهیدان هویزه

در سالروز آزادسازی هویزه فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در یادمان شهیدان هویزه ، این مناسبت را گرامی داشت.

به گزارش  گروه فرهنگی جوانان خوز، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این بازدید از پیش اعلام نشده گفت : ما پوتین‌ها و فانسقه‌ها را محکم می‌بندیم؛ سلاح هایمان را محکم بر سینه فشار می‌دهیم که دیگر اتفاقاتی از جنس وقایع سال ۵۹ هویزه بر مردم سرزمین ایران تکرار نشود.

 

فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در بدو ورود با اهدای تندیس و پرچم مقدس قبور مطهر شهدای هویزه مورد استقبال خانواده شهدا و مسوولان زیارتگاه قرار گرفت. تعدادی از افسران ارتش نیز با قرائت اشعار و متن‌های حماسی، آمادگی خود و همرزمان شان در دفاع از آرمان‌های شهدا و جانفشانی برای میهن را به سرلشکر موسوی اعلام کردند.

در این دیدار که سرتیپ ستاد ناصر آراسته جانشین گروه مشاورین نظامی فرمانده معظم کل قوا و «امیر سرتیپ محمد محمودی» معاون اجرایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز حضور داشتند، سرلشکر موسوی پس از زیارت قبور شهدای کربلای ایران، مادر و برادران شهید علم الهدی در جمع ۸۰۰ نفر از دانشجویان افسری دانشگاه‌های آجا که جهت تجدید میثاق با شهدا و حضور در بیست و سومین دوره آموزش میدانی در جوار شهدای هویزه حضور داشتند، سخنرانی کرد.

فرمانده کل ارتش در سخنانی حماسی تصریح کرد: ما این لباس را پوشیده ایم تا دیگر حوادثی که در سال ۵۹ بر هویزه گذشت تکرار نشود. ما پوتین‌ها و فانسقه‌ها را محکم می‌بندیم؛ سلاح هایمان را محکم بر سینه فشار می‌دهیم که دیگر اتفاقاتی از جنس وقایع سال ۵۹ هویزه بر مردم سرزمین ایران تکرار نشود.

امیرسرتیپ بیدادی؛ فرمانده قرارگاه منطقه‌ای و ارشد آجا در جنوب غرب کشور، امیر سرتیپ دوم امجدیان؛ فرمانده لشکر ۹۲ زرهی خوزستان؛ سراد عبدالرضا مرادحاجتی؛ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان خوزستان؛ امیر سرتیپ دوم ابوالقاسم کیا؛ امیر سرتیپ دوم غلامحسین دربندی؛ راوی برجسته دفاع مقدس و جمعی از دیگر اساتید هیأت معارف جنگ و فرماندهان تیپ‌ها و یگان‌های مختلف آجا، امیر موسوی را همراهی می‌کردند.

پایان گزارش/

4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

تجهیز دیمزار‌های مسجدسلیمان به سامانه آبیاری نوین
راه اندازی خانه محیط زیست در سرا‌های محله اهواز
جانمایی هشت دکل مخابراتی در بخش شهیون دزفول
صالح‌آبادی: اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها اجتناب‌ناپذیر بود
استاندار خوزستان: بازرگانی یکی از مهمترین راه‌های افزایش تولید است
زندگینامه شهید علیرضا کریمی وفا(۱۳۴۲ _ ۱۳۶۵)
توقیف شناورهای حامل بیش از ۴/۵میلیون لیتر سوخت قاچاق و ۳۴ خدمه خارجی توسط سپاه
کشت پاییزه خوزستان در راستای سند برنامه سازگاری با کم آبی
جهاد تبیین باید بر مدار جوانان و نوجوانان باشد
سرلشکر باقری: تغییرات در مرزهای کشورهای منطقه را تحمل نمی کنیم

سرخط اخبار کل

9540608_533
10147562_891
IMG_۲۰۲۲۰۴۲۹_۲۲۰۵۰۶
9700581_790
1401021113523557725252634
10172898_710

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *