پایگاه خبری - تحلیلی1400

Language

Language

برچسب‌ها

اطلاعیه | کشف ارتباط سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی با عنصر هتاک به قرآن مجید

کشف ارتباط سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی با عنصر هتاک به قرآن مجید

 

اطلاعیه وزارت اطلاعات

باسمه تعالی

به استحضار ملّت شریف ایران و همه‌ی ملّت‌های موحد و آزادی‌خواه جهان می‌رساند؛ اگرچه هتک حُرمت ادیان الهی در هر شرایطی و توسط هر عاملی، اقدامی کفرآمیز و مذموم است، اما برخی از هتاکی‌ها به لحاظ در برداشتن اهداف خاص، زمان انجام و هویت عوامل پشت صحنه، ویژگی کاملاً متمایزی دارند. در چنین مواردی آشکارسازی پشت پرده‌ها به درک چرایی یک عمل شوم و خنثی‌سازی مقاصد ضدانسانی مُستتر در آن کمک می‌کند.
جنایت اخیر هتاکی به کلام الله مجید که در کشور سوئد و با حمایت تشویق‌آمیز پلیس آن کشور صورت گرفت، ابعادی فراتر از موارد مشابه پیشین داشت.
بر این مبنا سربازان گمنام امام زمان (عج) به واکاوی اطلاعاتی در چند و چون آن اقدام پلید و تلاش برای شناسایی عناصر پشت صحنه‌ی آن پرداختند. جمع‌آوری هدفمند اطلاعاتی از کانون‌های مرتبط با آن فتنه و تطبیق یافته‌های اولیه با مخازنِ اطلاعاتی موجود، نخستین سرنخ‌های منشأ فتنه‌انگیزی و نفرت پراکنی را آشکار نمود.
بر مبنای اطلاعات موثق به دست آمده، «سلوان مومیکا» فرد هتاک به ساحت قرآن کریم، متولد سال ۱۹۸۶ در عراق بوده و در سال ۲۰۱۹ به استخدام سرویس جاسوسی رژیم صهیونیستی درآمده است. او که در منطقه‌ی محل اقامت پیشین خود در عراق به بدنامی اشتهار داشت، همان بدنامی و سوابق سوء خود را به‌عنوان کارنامه‌ی مطلوب صهیونیست‌ها ارائه می‌کند و مورد قبول و استقبال آن‌ها قرار می‌گیرد. نام‌برده پس از آن، نقش عمده‌ای در جاسوسی از جریان مقاومت و پیشبرد پروژه‌ی تجزیه‌ی عراق ایفا می‌نماید. اقامت در سوئد را به‌عنوان دستمزد خیانت‌هایش به ملّت عزیز عراق و امّت گرامی اسلام، از صهیونیست‌ها مطالبه و دریافت می‌کند. پس از اقامت در سوئد، مزدوری خویش برای رژیم غاصب را در قالب مأموریت‌های متناسب با شرایط و دسترسی‌های جدیدش ادامه می‌دهد. از آن جمله است در هفته‌های اخیر و به‌دنبال برنامه‌ریزی رژیم صهیونیستی برای سرکوب مقاومت مشروع مردمی در مناطق اشغالی ۱۹۶۷ و ساحل غربی رود اردن، همزمان این عنصر خیانت‌پیشه، پروژه‌ای سیاه و ملحدانه را به اجرا می‌گذارد. برگزاری نمایش شوم هتک حرمت از مصحف شریف، دقیقاً با هدف ایجاد موج رسانه‌ای غالب و به حاشیه راندن اخبار جنایات هولناک و گسترده‌ی رژیم صهیونیستی در ساحل غربی به‌ویژه جنینِ مظلوم و سرافراز طراحی و اجرا شد. این رویّه‌ی معمول صهیونیست‌هاست که همراه با هر پروژه‌ی کشتار و ویران‌سازی، پروژه‌ی تبهکارانه‌ی دیگری به‌منظور انحراف توجهات از آن عملیات شیطانی اجرا می‌نمایند.
در آینده و در محدوده‌ی ملاحظات اطلاعاتی و حفاظتی، اسنادی پیرامون این عنصر خبیث  منتشر خواهد شد. آمران و عاملان این جنایت سازمان‌یافته نیز بنا بر سنت محتوم الهی، تاوان عمل خود را خواهند پرداخت. در جغرافیای سوئد نیز گرچه پیش از این شاهد حضور پر رنگ و فعالیت‌های اطلاعاتی بدون محدودیت رژیم صهیونیستی بوده‌ایم (همچون استخدام جاسوس محکوم به اعدام، احمدرضا جلالی در آن کشور و حمایت‌های بعدی از او پس از بازداشت و محاکمه‌ی وی)، با این حال انتظار می‌رود از این پس دولت سوئد در رویه‌ی کنونی تجدید نظر نماید و اجازه ندهد که احساسات بیش از دو میلیارد مسلمان جهان در آن جغرافیا جریحه‌دار گردد.
یُریدونَ لِیُطفِئُوا نُورَ اللهُ بِاَفوَاهِهِم
وَاللهُ مِتِّمُ نُورِهِ وَ لَوکَرِهَ الکَافِرُون.
سوره صف آیه (۸)
روابط عمومی وزارت اطلاعات
جمهوری اسلامی ایران
پایان متن/
4.5/5

پیشنهاد سردبیر

پربازدیدها

گروهی از جوانان انقلابی استان خوزستان در حمایت از مبارزه با فساد بیانیه صادر کرده اند
بایدن در تماس با نتانیاهو از جنایت‌های تل آویو حمایت کرد
آیت‌الله رئیسی: جمهوری اسلامی ایران مقابل قلدری آمریکا کوتاه نخواهد آمد
برقراری قطار‌های فوق‌العاده به مقصد خرمشهر
سازمان منافقین از سال۵۴ به دنبال ترور آیت‌الله بهشتی بود
برپایی مراسم سوگواری شهادت باقرالعلوم (ع) در خوزستان
قدیمی‌ترین سینمای شوش بازسازی می‌شود
محسنی اژه‌ای: ضابطان و بخش‌های قضائی دستور نحوه استفاده از دستبند و پابند را اجرا نکردند!
دبیر کل ناتو از الحاق سوئد در ماه آینده میلادی خبر داد
مولدسازی ماهی سی‌باس برای نخستین بار در بندر امام خمینی(ره) انجام شد

سرخط اخبار کل

IMG_20240528_201711_881
9800130_280
IMG_20240421_001751_760
1390889_orig
10314417_399
11047624_922

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *